top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

Ковельська веслувальна школа перейшла у комунальну власність

   Ковельська міська рада на останній сесії прийняла рішення про відкриття відділення з веслування на байдарках і каное в Комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича». Навчально-тренувальний процес тут розпочнеться з 1 січня 2016 року. У штат комплексної ДЮСШ переводяться і восьмеро тренерів спортивної школи «Ніка-Сільмаш», - повідомили у Ковельському міськвиконкомі.

Такі зміни зумовлені передачею в комунальну власність місцевих громад ДЮСШ, які до 1 січня 2015 року фінансувались за рахунок фонду соціального страхування. У ЗМІ висвітлювались проблеми, які виникли в адміністрації та колективу веслувального закладу. Неодноразово про напрацювання керівництва міста, особисто міського голови Олега Кіндера щодо вирішення цього питання розповідалось і на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Ще на початку нинішнього року міська влада перейнялася подальшою долею ДЮСШ №2 «Ніка-Сільмаш», яка залишилася без грошового забезпечення. Варто зазначити, що ДЮСШ заснована Волинським обласним фізкультурно-спортивним товариством «Україна» та первинною профспілковою організацією ПАТ «Ковельсільмаш».

Оскільки «Ніка-Сільмаш» не є комунальним закладом і власником майна та орендарем земельної ділянки є комерційна структура, його фінансування як об’єкта приватної власності з міського бюджету неможливе: немає для цього законодавчих підстав. Цьогоріч утримання школи проводилось за кошти субвенції з державного бюджету та співфінансування з міської казни.

Для вирішення питання про передачу майна у міську комунальну власність та примноження спортивних традицій з веслування, міський голова Олег Кіндер постійно вів перемовини із власниками, відбувалися зустрічі та наради із зацікавленими особами.

Аби зберегти тренерський склад та забезпечити зайнятість дітей, з метою покращення спортивно-масової роботи в місті та популяризації веслування на байдарках і каное міська влада прийняла рішення відкрити у Ковелі відділення з веслування на байдарках і каное у Комунальному закладі «Ковельська комплексна ДЮСШ імені Євгена Кондратовича».

Депутати підтримали такий варіант розв’язання проблеми.
-

29-12-2015
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top