top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

У Ковелі знову мітингували. Відео

   Близько 10-ої години ранку площу Героїв Майдану заповнили ті, хто відгукнувся на заклик організаторів народного віче. Такими виступили понад десяток громадських організацій міста залізничників, - повідомляє "Телевізійний центр Ковель".
  “Ми хочемо працювати з владою. Але влада не хоче нас почути. Не хоче ніякої з нами співпраці. Нас повністю ігнорують, як було видно з перебігу третьої сесії міськради. Мета акції — закликати громаду, щоб вони допомагали нам відстоювати свої права, право співпрацювати з владою...”, - каже волонтер Анна Коршунова.
  “Найбільшу участь в цьому віче брали підприємці Ковеля. Ми вимагали того, щоб влада до нас дослухалася. Вони повністю нас ігнорують. Не хочуть з нами розмовляти. Це фактично ми півроку боремося з тим, щоб влада нас чула, щоб громада вчилася спілкуватися. Що це робиться? Під крики “Ганьба” приймаються потрібні владі рішення. Нас не чують. Приймаються рішення не в користь звичайних людей...”, - підтримує приватний підприємець Людмила Васковець.
  Поштовхом для такої акції мітингарі називають те, в який спосіб на сесії міської ради затвердили персональний склад виконкому. У представників влади на це — протилежний погляд.
  “Питання було і задавалося мені, чи правомірно поступив міський голова Кіндер щодо голосування членів виконкому. На це я відповів — і підписуюсь під кожним своїм словом — тим більше, велися і аудіо і відеозаписи сесії. Практично всі кандидатури, які подали ГО після їхнього віче, були проголосовані в алфавітному порядку і так, як визначилися члени міської ради. А це фактично і є представники громади. Вони проголосували так, як порахували за потрібне. Хто достойний бути у виконкомі, а хто не достойний — питання до депутатів міської ради... Люди, які десь не змогли вирішити свої питання по раді, вони просто використали людей, привівши їх під адмінбудинок і поставивши вимоги по типу — щоб де не робилося, винна влада... Я розумію: найлегше показувати на когось пальцем. Але треба дивитися один на одного і прислухатися. Інакше в нас порядку не буде в державі. Не тільки в Ковелі...”, - говорить перший заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман.
  За підсумками народного віче прийнято відповідну ухвалу.
  “Ухвала мала на меті створення на основі різних громадсько-політичних об'єднань і відповідальних громадян національно-революційного центру зі спільними органами управління та координації. Там є 6 пунктів. І там фактично викладена програма наших подальших дій і кроків по спілкуванні з владою, скажемо так... Ухвала буде опублікована в місцевій пресі, а також, можливо, у ЗМІ обласного рівня...”, - каже керівник Ковельського осередку національно-визвольного руху “Правий сектор” Олександр Мінько.
  А доки прийнятний формат діалогу влади і громадськості в Ковелі не знайдено, принесені під стіни головного адмінбудинку шини учасники віче вирішили далеко не відвозити.
-

28-12-2015
Повернутися назад


 


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top