top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

Депутати Ковельської райради намагалися ухвалити звернення щодо відставки Прем’єр-міністра України

   На другій сесії Ковельській райради голова депутатської фракції  ВО «Батьківщина» Володимир Андросюк запропонував внести на розгляд ради звернення щодо відставки уряду під керівництвом Арсенія Яценюка. Нагадаю, що з аналогічною вимогою до Верховної Ради та Президента України Петра Порошенка вже звернулися депутати обласних та місцевих рад різних регіонів нашої  країни. Голова районної ради Андрій Броїло поставив дане питання на голосування і воно отримало підтримку депутатському корпусі.

Однак, коли вже дане звернення стали розглядати, як то кажуть, по суті, то тут у народних обранців  виникли певні зауваження. Так, скажімо, Василь Олексюк (Блок Петра Порошенка «Солідарність») просив  колег не підтримувати звернення до Верховної Ради, бо, мовляв, його все одно ніхто там, не буде читати, а живемо ми, завдяки діяльності уряду, більш-менш стабільно. Натомість депутат Олександр Титомир (ВО «Батьківщина») закликав присутніх не боятися приймати радикальні рішення. «Ніякого тут страху не має, що ми приймемо це звернення. Ми йдемо в Європу, а кожен наступний Прем’єр буде кращий за свого попередника», - зауважив депутат.
   
Точку зору фракції ВО «Свобода» в раді  виголосив  її голова Юрій Мельник. Він, зокрема, сказав, що «на нинішній уряд, а особливо на цього прем’єра півтора роки тому покладалися величезні надії. І прийшов він до влади не тому, що він такий великий експерт, а тому, що цього вимагав Майдан. І він є ставлеником Майдану. А головне завдання, яке стояло перед цим прем’єром,  в першу чергу -  ре-фор-ми. І я думаю, що за ті півтора роки можна було спромогтися хоча б на якійсь реформи». Цілком погодився з думкою свободівця і Микола Рибак (ВО «Батьківщина»). Він нагадав колегам, що «в  Конституції написано чітко: «Носієм державної влади – є народ».  І народ вибирає собі слугу, Кабмін, щоб працювали. Якщо ми за півтора роки не побачили його роботу, то чого ми не можемо поміняти Прем’єр-міністра. Тут нічого страшного немає».
   
До дискусії в залі приєднався і головуючий Андрій Броїло, який відразу зауважив, що не підтримуватиме звернення, але при цьому наголосив, що в даному разі він  висловлює думку лише як депутат районної ради. Своє категоричне «ні» Андрій Петрович пояснив наступним чином: «По-перше - державний бюджет на 16-й рік все таки було ухвалено. Розробляв цей державний бюджет Кабінет міністрів України. В яких умовах він розроблявся і чи ставилися палки в законодавче забезпечення прийняття бюджету чи не ставилися? Ми самі все розуміємо, що те, що відбувається сьогодні у Верховній Раді України, – це ллє воду на млин ворога, це якраз те, що ллє воду на млин Путіна. Йому цікаво, щоб були перевибори, щоб у Верховній Раді був розпад коаліції. Але, шановні депутати, цей документ є коаліційний».

Його останні слова дещо збурили раду, бо, як відомо, не всі партії, які входять до коаліції у Верховній Раді, підтримали бюджет держави. Скажімо, ВО «Батьківщина» та представники політичної партії «Самопоміч» не віддали свої голоси «за». На цьому, а також на ще кількох нюансах написання бюджетного документу, доволі емоційно наголосив голова фракції в Ковельській райраді від «Батьківщини» Володимир Андросюк: «Перший бюджет розробила найнята фірма за півтора мільйона євро. Перший бюджет, який депутатами був не сприйнятий».

Після таких «гарячих» дискусій в залі ініціатор та автор проекту рішення «Про звернення Ковельської райради до Верховної Ради України щодо відставки Уряду А.П. Яценюка» Володимир Андросюк рішуче наполягав увалити його через поіменні голосування. Депутати більшістю голосів підтримали цю пропозицію. Результати голосування подано в таблиці.
 
     
Отож у підсумку: «за» висловилися депутати фракції ВО «Батьківщина», ВО «Свобода», партії  УКРОП і лише один представник від Радикальної партії Олега Ляшка. Загалом – це 16 голосів. До слова, для ухвалення актуального рішення ініціаторам звернення не вистачило лише кількох голосів.-

28-12-2015
Повернутися назад


 


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top