top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

 

Народні ліки для бійців АТО від бабусі з Ковеля

   Ковельчанка Віра Корнилівна Цюрик про цілющі властивості головного домашнього лікаря - рослини алое знає дуже багато, адже роками займається вирощуванням цього вазона. Однак жінка є гарним співрозмовником і тоді, коли мова заходить про нинішній стан справ у державі, бойове протистояння на Сході країни.
   У свої 90 років бабуся Віра, яка за життя бачила багато чого доброго й лихого, пережила Велику Вітчизняну війну, пізнала голод і холод, а в період Майдану Гідності була активною учасницею народних віча, котрі тоді щодня проходили в центрі Ковеля, тепер всією душею і серцем вболіває за подальшу  долю країни та українських військових, які на Сході захищають цілісність України. Жінка багато чула про успішну роботу волонтерів, без допомоги яких нашим бійцям було б важко протистояти ворогові, тому і собі вирішила підтримати вояків. Вона зателефонувала до офісу Ковельського осередку ВО «Батьківщина» і попросила приїхати до неї додому, щоб забрати вазон з алое. Віра Корнилівна дев’ять років доглядала за своєю улюбленою рослиною, але для синочків, як вона називає українських захисників, його віддала щиро. Також бабуся розповіла прибулим про ефективні лікувальні властивості цієї рослини та повідала про методику виробництва народних ліків на основі алое.
   У Ковельському комітеті громадського спротиву, де пообіцяли цілющу рослину переробити на ліки, вазон ще зберігають, адже, за порадою Віри Корнилівни, він має в стані не поливу перебувати місяць. Потім його листки перемелють і вичавлений сік заллють медом, щоб подвоїти терапевтичний ефект ліків. Отриману суміш відвезуть бійцям у зону АТО.
   Віра Цюрик вірить, що народні ліки з її рослини передусім слугуватимуть воїнам як профілактичний засіб від респіраторних хвороб, які найчастіше з’являються в зимово-весняний період.  
-
-

06-02-2015
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top