top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Авто новини
Нерухомість
Карта


Колискові
 

У Ковеля майданчик для екстремальних видів спорту прибирали ті, хто його зводив. Фото

   Цими вихідними на спортивному майданчику з екстремальних видів спорту (паркуру та стріт воркауту), що по вулиці Мічуріна, відбулася невеличка толока. Її організували і провели активісти міста, які свого часу (2013 рік) зініціювали та звели цей спортивний об’єкт. Група людей на чолі із Сергієм Дружиновичем (тоді він очолював МГО Молодіжного фонду «Наше майбутнє») з мішками в руках прибрали на території все сміття та повирубували чагарники, які тут із роками наросли. Вони ж і розповіли, що даний майданчик перебуває на балансі місцевого комунального господарства РЖКП-2, але його працівники чомусь не поспішають тут прибирати, бо сміття вже назбиралося майже на десяток мішків. Також активісти нарікали і на неприпустиму поведінку самих відвідувачів спортивного майданчику, які тут розпивають пиво, курять цигарки, залишають після себе інше сміття, ламають спортивні конструкції. Вони не приховували свого здивування байдужістю місцевих жителів, які спокійно собі дивляться на все те неподобство, котре твориться у них по сусідству. Сергій Дружинович, який разом зі своїми однодумцями-спортсменам, довго шукав гроші на спорудження цього майданчика, закуповував для нього потрібні спортивні снаряди, допомагав їх встановлювати, був прикро вражений нинішнім станом спортивного об’єкта – подарового місту.
    Мішки зі сміттям і гілляччя чоловіки склали поряд на купу, щоб комунальне господарство його хоча б вивезло.
 Вони просять молодь міста не смітити і не ламати, зведений всією громадою Ковеля спортивний майданчик. І нагадують, що цей об’єкт призначений лише для спортивних занять і змагань.
    До речі, ще два роки тому Ковельський спортивний майданчик для занять екстремальними видами спорту був один із найкращих у Західному регіоні, однак тепер перетворився на одну суцільну руїну.


-

13-10-2015
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top