top

Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі нічну торгівлю алкоголем не заборонено

   Ковельським депутатам не вистачило 4 голоси, щоб заборонити реалізовувати у закладах торгівлі алкогольні напої у нічний час.
   Секретар міської ради Михайло Гетьман підготував на розгляд 65 сесії проект рішення «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива». Як він сам попередньо сказав, прийняття такого документу  був один із пунктів його передвиборчої програми, коли ще балотувався до Ковельської міської ради.  
   У Ковелі вже діє рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради про обмеження реалізовувати в торговельних закладах спиртні напої з 22.00 до 8.00 години. Однак воно носить лише рекомендований характер і за даними Ковельського міськрайвідділу внутрішніх справ ігнорується власниками магазину «Сяйво» та супермаркетом «Слайга». До останнього закладу має пряме відношення міський депутат В’ячеслав Шава. Працівники міліції зверталися до міського голови Олега Кіндера з поданням, в якому просили з метою стабілізації криміногенної обстановки в місті, зниження вуличної злочинності та вчинення адміністративних правопорушень, зокрема в стані алкогольного сп’яніння, додержання законних прав громадян встановити обмеження щодо реалізації алкоголю і для вищезазначених торгових точок. За словами міського голови, до нього з подібними проханнями зверталися й ображені містяни.  
    І ось в порядку денному 65 сесії Ковельської міської ради таки з’явилося питання «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива». В проекті рішення його автор М. Гетьман зазначив, що заборона стосуватиметься стаціонарних об’єктів торгівлі, малих архітектурних форм та закладів торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства. І діятиме з 22.00 до 8.00 години.
    З даною трактовкою даного питання цілком погодився і головний міліціонер Ковельщини Іван Тусь. «Я підтримує проект рішення про заборону продажу у закладах торгівлі спиртних напоїв у нічний час. А тим, хто хоче випити вже після 22.00 можу порадити це робити в ресторанах», - зауважив Іван Тусь.
    Певно, ярий прихильник вживання безалкогольних напоїв депутат Роман Ляшук закликав своїх колег прийняти рішення, яким заборонити на території міста цілодобово торгувати алкоголем та тютюновими виробами. А В’ячеслав Шава пропонував раді одноголосно не підтримувати дане питання, адже, за його словами, воно не матиме юридичної сили для підприємця.  
І ось після таких емоційних тривалих перепалок у сесійному залі рада зрештою приступила за голосування. В результаті проект рішення «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива» підтримало лише 15 депутатів, що є недостатньо для його прийняття. До речі, серед тих, хто утримався, а таких виявилося чотири, було помічено і лікаря  залізничної вузлової лікарні станції Ковель Володимира Велимчаницю.

---


30-01-2015
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top