top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея

У Ковелі біля водосховища незаконно спилюють дерева?

   Троє невідомих спилюють бензопилами дерева на прибережній території водосховища в місті Ковелі, які росли тут двадцять років. Про це у соціальній мережі «Facebook» повідомив користувач Віталій Мороз, - інформує "Четверта влада".
   «Сьогодні, 2 січня о 13.30 на прибереговій території водосховища в місті Ковелі став свідком спилювання дерев з метою розчищення території під потенційне будівництво котеджу. Троє невідомих спилюють бензопилами дерева, які росли тут двадцять років. За словами місцевого жителя Леоніда, дерева багато років тому садили діти й вчителі школи №13. Спилювання відбувається на відстані 150 метрів від водосховища. Ця територія є комунальною власністю громади Ковеля й місцем відпочинку жителів навколишніх житлових масивів вулиць Володирської та 40-річчя Перемоги. За словами місцевих жителів, спилювання триває кілька днів. Станом на 2 січня спиляли більш як 20 дерев», - написав чоловік.  
   «На питання, за чією вказівкою спилюють дерева, троє неідентифікованих чоловіків не захотіли давати відповіді. Коли почав фотографувати, один з них у куртці кольору хакі почав ухилятися. Місцеві жителі, що були поряд, називають його прорабом недавно побудованого будинку, розташованого за 100 метрів від місця спиляних дерев, ближче до школи №13. Відповідно, цього чоловіка винайняли бути прорабом нового будинку, який планують звести в найближчі місяці», - йдеться в повідомленні.
   «Двоє інших вели себе агресивно - один з них, в світлій куртці забороняв фотографувати. В якийсь момент чоловік в світлій куртці підкрався ззаду і вихопив мій телефон. Коли почав відвойовувати телефон, інший в темній куртці підбіг і накинувся з-за спини. Кілька хвилин боротьби з ковельськими тітушками і телефон вдалося забрати, на ньому кілька подряпин. Один з тітушків пригрозив дзвінком до потрібних людей - "приїдуть люди на джипах і будуть розбиратися". На питання про відповідальність кажуть "нас тільки виняйняли, ми не відповідальні", "нам треба гроші заробляти, не платять зарплати», - написав Віталій Мороз. 
-

03-01-2014
Повернутися назад


 


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top