top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

До Ковеля завітав письменник Володимир Шовкошитний

8 квітня в читальному залі  центральної  районної  бібліотеки відбулась зустріч жителів Ковельщини з українським письменником, поетом, прозаїком, публіцистом, народним депутатом України І скликання, громадським, політичним  та державним діячем Володимиром Шовкошитним, - повідомляють у відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації.
На зустрічі були присутні голова районної ради Ігор Верчук, заступник голови районної ради Галина Коляда, заступник Ковельського міського голови Ігор Прокопів, директор Ковельської централізованої бібліотечної системи Галина Божик, представники управлінь, відділів райдержадміністрації, громадськість.
Під час заходу Володимир Шовкошитний коротко пройшовся сторінками багатої життєвої та творчої біографії, зазначив, що був ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, президентом Міжнародної організації “Союз Чорнобиль” . Він є співавтором основних державотворчих актів України, серед них — Декларація про Суверенітет України, Акт проголошення незалежності України та Конституція України. Має чотири вищі освіти, є директором видавництва "Український пріоритет".
Гість багато розповідав про Україну, її історію, особливо про  учасників Майдану, його активістів, їхню силу, мужність та єдність. Володимир Шовкошитний  був на Майдані 92 дні.
Під час свого виступу письменник часто жартував, згадував цікаві випадки із свого життя та читав вірші. Також він презентував свої книги  і  ті, що публікував у своєму видавництві.
Володимир Федорович говорив про сучасний стан літератури та нові книжки, прочитав Шевченкові та вірші зі своїх збірок закликав любити Україну і завжди залишатися собою. Зупинився на збірках «Торкнутися небес» і «Тяжкий хрест», ознайомив присутніх зі своїм романом у новелах «Мерехтіння зникань» і продукцією створеного ним видавництва «Український пріоритет».
По завершенню заходу  присутні мали змогу придбати книги письменника із автографом та провести фото сесію.
Підбірку книг видавництва "Український пріоритет" Володимир Шовкошитний вручив центральній районній бібліотеці.
-

09-04-2014
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top