top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

«Профілактика підліткової злочинності» серед студентів медичного коледжу

  У Ковельському медичному коледжі для тридцяти студентів було проведено захід «Профілактика підліткової злочинності» за ініціативою працівників Ковельського міськрайонного підрозділу КВІ та Ковельського міського центру для сім’ї, дітей та молоді.

Профілактика підліткової злочинності
 
Профілактичний захід проведено з метою формування в підлітків основ правових знань, норм поведінки в суспільстві, недопущення  скоєння злочинів та адміністративних правопорушень, підвищення відповідальності за свої вчинки.
 
 У ході бесіди працівник Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Шилюк наголосив на забороні паління тютюнових виробів та вживання алкогольних напоїв, наркотичних, психотропних речовин. Від працівників кримінально-виконавчої інспекції Маргарити Чуль та Сергія Кедича студенти медичного коледжу дізналися про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за допущення порушень загально прийнятих норм у суспільстві. Основну увагу працівники інспекції звертали на негативні наслідки вчинення протиправних та протизаконних діянь, а також згубний вплив на молодий організм тютюну, алкоголю та наркотиків. Студенти навчального закладу задавали питання, на які отримали вичерпні відповіді з прикладами про скоєні правопорушення і призначені покарання за них.
 
Співпраця центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і працівників кримінально-виконавчої інспекції триває. Передусім, Ковельський міськрайонний підрозділ КВІ спільно з центром соціальних служб робить все можливе, щоб підлітки не стали  винуватцями або жертвами злочинів.
 
 
 
Ольга Купчинська
старший лейтенант внутрішньої служби
-
-

14-02-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top