top


НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

Студентки Ковельського медколеджу - лауреати всеукраїнського фестивалю Ліра Гіппократа - 2014. Відео

Напередодні новорічних свят в Києві відбувся IX всеукраїнський фестиваль-конкурс "Ліра Гіппократа — 2014". Його учасниками були студенти-медики та працівники лікувальних установ з усієї України. Серед лауреатів цьогорічного мистецького форуму значаться і студентки Ковельського медичного коледжу Анна Рудик та Вікторія Хом'юк, які, разом зі своїм наставником, керівником гуртка вокального співу Оленою Сметюх привезли додому перші премії фестивалю, - повідомляє "Телевізійний Центр Ковель".
   Талановита людина — талановита у всьому. В майбутньому — акушерка, випускниця Ковельського медичного коледжу Вікторія Хом'юк впевнено почувається не лише в навчальній аудиторії, а й на сцені.
  Разом з Вікторією Хом'юк творчий потенціал рідної альма-матер на мистецькому фестивалі в столиці України представляла і випускниця спеціальності “Лікувальна справа” Анна Рудик.
  “Співаю я ще з самого дитинства, зі школи. Коли прийшла навчатися в коледж в 2011 році, то почала відвідувати гурток вокального співу, яким керує Олена Степанівна. Конкурс був непростим: було багато конкурсантів - біля 300 виконавців з різних регіонів України. Звичайно, хвилювалася перед виходом на сцену. Я виконувала пісню Ірини Федишин “Марія”. Ще запам'яталося, як у гала-концерті ми виконували всі разом “Оду радості” Бетховена та “Реве та стогне Дніпр широкий” Тараса Шевченка”, - розповідає лауреат фестивалю “Ліра Гіппократа - 2014” Анна Рудик.
  Керівник вокального гуртка Олена Сметюх, яка готувала до виступу на столичній сцені обох конкурсанток, зауважує: цьогорічний мистецький форум був особливий своєю атмосферою єднання та патріотизму.
  “В умовах героїчних подій сьогодення, коли в очах України — сльози, а в грудях її — кулі та ножі, ми не просто співали та презентували свою творчість, а й наводили пісенні мости дружби, спілкуючись зі студентами та викладачами медичних закладів зі сходу та півдня України... Ми єдналися узами милосердя, людяності і доброти...”, - каже керівник вокального гуртка коледжу Олена Сметюх.
  Творче життя в коледжі — різноманітне та цікаве. Окрім гуртків та секцій, в навчальному закладі створили і самодіяльний театр “Водограй”. Студенти активно займаються волонтерською роботою та благодійністю. Не перший рік майбутні медики допомагають дітям з особливими потребами - вихованцям відомої в Ковелі ГО “Реабілітаційний центр”.
  “Випускниця нашого коледжу Наталія Хвесик була номінантом і виграла благодійний проект “Блакитна птаха”. Кошти цього проекту дозволили нам організувати поїздку дітей з особливими потребами в Біловезьку Пущу, в резиденцію Діда Мороза, що було їхньою заповітною мрією...”, - говорить заступник директора Ковельського медичного коледжу Вікторія Каленікова.
  В навчальних аудиторіях та класах послідовників Ескулапа навчають, перш за все, професійним навичкам. Але у стінах Ковельського медичного коледжу переконані: без людяності, щедрості душі та доброти стати справжнім лікарем — неможливо.

01-01-2015
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

Віндор

«БудХауз - будматеріали»

Послуги спецтехніки

Житловий комплекс

автоматичні системи поливу

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top