Карта
Інформація

Новини України

У Ковелі провели новорічний шаховий турнір

У шаховому клубі КДЮСШ ім.Є.Кондратовича пройшли два шахових турніри з нагоди Новорічних свят. 23-24 грудня відбувся турнір серед дорослих у двох вікових групах: до 55 років та ветерани, у якому взяли участь 28 шахістів, - повідомляють у відділі фізичної культури та спорту виконавчого коімтету Ковельської міської ради.
У віковій групі до 55 років перше місце посів Олександр Новокрещенов - кандидат в майстри спорту, друге і третє місця відповідно у першорозрядників Олександра Кухарука та Станіслава Бондаренка.
Серед ветеранів перше місце виборов кандидат в майстри спорту Роман Кінаш. Друге місце посів Богдан Кисляк, а третє - Микола Назарук, обоє - першорозрядники.
У шаховому турнірі серед учнівської молоді, який пройходив 25-26 грудня, взяло участь 56 юних шахістів з ДЮСШ управління освіти і КДЮСШ ім. Є. Кондратовича. Серед юнаків переможцем турніру став Богдан Сомчинський, першорозрядник, учень гімназії, з результатом 8 з 9 можливих очок. Друге місце завоював учень ЗОШ№ 12 першорозрядник Олександр Кухарук з результатом 7 з 9 можливих очок. Третє місце посів Станіслав Бондаренко, першорозрядник, учень СШ №3, з результатом 7 з 9 можливих очок.
Серед дівчат перемогу здобула Вікторія Омельчук, учениця ЗОШ №8, з результатом 6 з 9 очок. Друге місце з результатом 6 з 9 можливих очок у третьорозрядниці Анни Щекальової, учениці ЗОШ №12. Третє призове місце виборола Ярослава Терещук, учениця СШ №3, з результатом 5 з 9 очок.
Переможці та призери турнірів були нагороджені грамотами. Усі учасники змагань отримали солодкі призи.
Дякуємо за підтримку та допомогу в проведенні змагань депутату міської ради Олександру Артишуку. Вітаємо переможців і їх тренерів Черняк Олену і Новокрещенова Олександра з вдалим виступом їхніх вихованців, бажаємо щастя та миру в новому 2015 році.