«ТЦК»

Ковельський “Шанс-Авто-Володимирівка” поступився хмельничанам

Підопічні Романа Шевчука здобули розгромну виїзну перемогу над ковельським “Шансом-Авто-Володимирівкою” в рамках 6-ого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги, - повідомили у прес-службі команди “Спортлідер+".

У суботу, 27-ого грудня, свій черговий поєдинок провів хмельницький “Спортлідер-2". В рамках 6-ого туру чемпіонату України серед команд Першої ліги підопічні Романа Шевчука у Ковелі зустрічалися із місцевим “Шансом-Авто-Володимирівкою”.

“Лідери” активніше розпочали гру, і вже на її перших хвилинах після влучним ударів Філя, Полупана та Малишевського повели з відчутним гандикапом у три м’ячі – 0:3. Команда з Ковеля, і фактично відразу віднродила інтригу, скоротивши відставання до мінімуму – 2:3. Роман Шевчук взяв відразу тайм-аут аби заспокоїти своїх підопічних, яким ця хвилинна перерва явно пішла на користь: забивши ще чотири “сухі” м’ячі до перерви у ворота номінальних господарів, хмельничани зняли фактично усі питання щодо переможця цієї дуелі.

Після перерви підопічні Романа Шевчука не зупинилися на досягнутому, закріпивши свій успіх ще п’ятьма влучними ударами. “Шанс-Авто-Володимирівка”, яку так палко підтримували рідні трибуни, не здавалася, але її старань вистачило на те, аби лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 12:5 на користь “Спортлідера-2″, який у чудовому настрої вирушає на перерву в чемпіонаті, пов’язану із святкуванням новорічних та різдвяних свят і на переможній ноті завершує 2014-ий рік. В складі тріумфаторів найбільш помітним був Артем Романюк, який оформив покер, по дублю в свій актив занесли Сергій Філь та Микола Лещишин, ще по разу розписалися у воротах суперника забитими м’ячами Сергій Полупан, Андрій Хамдамов, Юрій Малишевський та Віталій Рябоконь.

Cвій наступний матч у чемпіонаті України серед команд Першої ліги “Спортлідер-2″ проведе майже через місяць, 24-ого січня. В цей день підопічні Романа Шевчука на власному паркеті поміряються силами із житомирським “InBev-Поліссям-НПУ”.

30-12-2014
Повернутися назад

Архів: 1992-2010| 2010-2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 20| 21| 22| 23|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Хімчистка Пам'ятники Ковель Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Bitrud - Робота за кордоном вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ЗООмагазин ВІКОНДА Склопласт «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Натяжні потолки. Ковель Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Віндор «БудХауз - будматеріали» Служба за контрактом