top


Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

У Ковелі підбили підсумки роботи міського центру «Спорт для всіх»

   Уже традиційно наприкінці року підбиває підсумки своєї роботи Ковельський міський центр «Спорт для всіх». Цього року до вихованців центру завітали ковельський міський голова Олег Кіндер, секретар міської ради Михайло Гетьман, заступник міського голови Ігор Прокопів та депутати міської ради, - повідомляють у Ковельському МЦФЗН «Спорт для всіх».
У своєму виступі перед присутніми, а це понад двісті дітей та близько сотні батьків, міський голова Олег Кіндер дав високу оцінку роботі працівників міського центру «Спорт для всіх» та запевнив присутніх, що незважаючи на складний час, і далі буде активно підтримувати покращення спортивної інфраструктури у місті.
Директор центру «Спорт для всіх» у свою чергу подякував міському голові та депутатам міської ради за підтримку і зауважив, що у наступному році зусилля цього спортивного закладу будуть спрямовані на поліпшення матеріально-технічної бази, аби ковельчани мали найкращі умови для занять спортом. В міському центрі «Спорт для всіх» цього року проведено реконструкцію освітлення спортивної споруди, проведено ряд ремонтних робіт в приміщенні, розроблена проектно-кошторисна документація на уже розпочато роботи з будівництва двох тренувальних футбольних полів. Усе це за кошти міського бюджету.
Також перед присутніми виступив професійний футболіст Тарас Романчук, який виступає в команді вищої ліги чемпіонату Польщі «Ягелонія» м. Белосток. Тарас розповів присутнім, що вражений змінами, які відбулися в інфраструктурі центру.
Але найголовніший момент цієї зустрічі почався після короткого привітання з наступаючими святами від Ігоря Прокопіва, який разом із Михайлом Гетьманом розпочали розіграш лотереї. Близько двадцяти призів: футбольної форми, літератури на спортивну тематику, футбольних м’ячів дісталися дітям, яким поталанило витягнути щасливий номер.
Наприкінці свята відбулась традиційна спільна фотосесія. Далі відбувся футбольний матч між дітками віком 5-7 років, який подарував усім присутнім незабутні враження.

30-12-2014
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, КанцтоварыГалерея
Розклад руху автобусів
Колискові
 
counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top