top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея

Ковельські рятувальники нагадали людям, як поводитись на льоду

    “Перебувати на льоду безпечно, якщо дотримуватися елементарних правил безпеки”, - стверджують у Ковельському міськрайонному відділі управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в області. Однак, далеко не всі знають і не завжди дотримуються запобіжних заходів. І хоча цьогорічної зими лиха на водоймах Ковельщини не траплялося, рятувальники радять любителям екстремальних відчуттів не забувати про небезпеку перебування на льоду, - повідомляє "Телевізійний Центр Ковель".
  Щодня на міському водосховищі збираються десятки любителів зимової риболовлі. Вони, хоч і усвідомлюють небезпеку перебування на відкритій водоймі, однак не можуть відмовити собі у задоволенні порибалити навіть на тонкій кризі. Аби надзвичайних ситуацій на льоду траплялося якомога менше — рятувальники проводять просвітницьку роботу з любителями екстремальної риболовлі та звичайними перехожими на березі Турії.
  “Хочемо довести до відома людей правила, які необхідно знати, перебуваючи на льоду. Перший та останній лід він є дуже тонким, а тому він небезпечний з огляду на те, що можна провалитися і загинути. Сьогодні ми проводимо відпрацювання з людьми щодо того, як запобігти травмуванню та загибелі, перебуваючи на льоду”, - каже провідний інспектор Ковельського МРВ ДСНС Станіслав Гірук.
  Цікавимось у тих, хто на льоду: чи знають вони, як діяти в разі надзвичайної ситуації?
  “Бувають такі випадки, що лід є тонким. Бо тут проходить течія і буває\ таке, що люди йдуть на лід і не відчувають небезпеку. Але є й такі люди, які допомагають один одному. Завжди з собою потрібно мати мотузку метрів 5 — от в мене вона є. На випадок чого, коли людина провалилася під лід, треба підповзти, кинути мотузку і за допомогою мотузки людину можна спасти...”, - розповідає рибалка Юрій.
  Окрім рибалок, перший лід приваблює і любителів зимових розваг. Люди в погонах нагадують: безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів. Рибалкам не завадить пам'ятати і про таке: не можна пробивати поряд багато лунок. Не збиратися великими групами на одному місці. Не ловити рибу поблизу вимоїн. І в жодному разі не перевіряти міцність льоду ударом ноги.
  І хоча рятувальників тішить цьогорічна статистика надзвичайних ситуацій на льоду - таких у районі поки-що не зареєстровано, все ж, подібні просвітницькі акції проводитимуть на березі Турії і в подальшому. 
-

28-12-2014
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 


 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top