top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельські депутати надали родичам загиблих бійців АТО земельні ділянки

63 сесія Ковельської міської ради   Сталося це на вчорашньому другому пленарному засіданні 63 сесії Ковельської міської ради. Щоправда, родичі загиблих бійців АТО ще два тижні тому могли б отримати від депутатів дозвіл на оформлення у власність земельних ділянок. Але прийняте тоді рішення про тимчасове призупинення (введення мораторію) щодо надання (відведення) земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, а також дозволу на складання проектів землеустрою щодо їх відведення  відтерміновало розгляд всіх питань земельного блоку, в тому числі і вищезазначених.

Цього разу рада своїм рішенням таки надала в присутності матерів та дружин загиблих Героїв, а також родичів тих бійців, які перебувають в зоні АТО, або на лікуванні, дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно в приватну власність. Таким чином виконала взяті на себе  зобов’язання перед  родинами трьох з п’яти загиблих бійців, уродженців Ковеля - Олександра Ярмолюка, Анатолія Шиліка, Олексія Тарасюка, а також військового - Сергія Бондарука, який нині знаходиться на лікуванні.

Депутати погодилися на наступну сесію, яка відбудеться вже через два тижні, підготувати проект рішення щодо виділення земельної ділянки сину Олександра Артемука, який  22 травня загинув під Волновахою Донецької області. Варто зауважити, що і цей проект рішення вже лежав на столах депутатів, адже він пройшов усі відповідні погодження, однак із певних причин не потрапив до порядку денного другого пленарного засідання 63 сесії Ковельської міської ради.

До слова, аби підтримати родини ковельчан, які загинули під час військових дій на Сході, міською владою Ковеля було надано квартиру матері загиблого Олександра Абрамчука, яка перебувала на обліку та потребувала поліпшення житлових умов. 

---


12-12-2014
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top