top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея

У Ковельській філії «Волиньобленерго» пообіцяли взавтра надати графік відключень

   Відключення споживачів від світла без попередження обурює не лише звичайних містян, а й керівників підприємств, організацій та установ. Вчора своє гнівне невдоволення такою зухвалою поведінкою енергетиків висловив директор Ковельського водопровідно-каналізаційного господарства Юрій Рибачок. Вислуховувати комунальника довелося представник Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Віктору Одайнику. Юрій Іванович відразу ж зауважив, що він розуміє позицію держави щодо жорсткої економії енергоресурсів, однак воліє працювати в зрозумілих і відкритих умовах. А саме – він вимагає від «Волиньобленерго» чіткого графіку відключень.
    «У мене на підприємстві встановлено дороге обладнання, куплене бюджетним коштом, а з таким відключенням воно швидко зламається. Хто підприємству буде компенсовувати  затрати?» - вимагав пояснення в начальника філії Юрій Рибачок.
    А Віктор Одайник відповів, що від працівників Ковельської філії тут нічого не залежить, мовляв, якщо міські лінії електропостачання будуть перевантажені, то, згідно розпорядження диспетчера оперативно-диспетчерської служби області, окремі вулиці на кілька годин будуть відімкнені від світла. Щоправда, за його словами,  дана ситуація не стосується тих вулиць, де розміщені важливі соціальні об’єкти. Вони залишатимуться зі світлом.    
Віктор Неофітович бідкається, що вже проти енергетичної компанії, споживачі, в яких через незбалансований графік  відключень зламалися електроприлади, позиваються до суду.    
    Начальник комунального господарства міста Олександр Балак, який був присутній під час цієї розмови, теж висловив своє негативне ставлення до безграфікових відімкнень споживачів від електромереж. І запропонував перейняти ініціативу столичного мера, який заборонив вимикати Київ від світла. Головний комунальник міста залізничників навіть запропонував винести питання про заборону відімкнення від електрики Ковеля на обговорення виконавчому комітету Ковельської міської ради з подальшим прийняттям відповідного рішення. О. Балак мотивував свою позицію тим, що чув на одному з провідних телеканалів слова глави Міненерго Володимира Демчишина, який заявив, що відключень світла населенню не мало відбуватися, тому в Міністерстві планують ініціювати проведення відповідних перевірок. Підтримав пропозицію комунальника і Юрій Рибачок. Однак з думкою своїх підопічних не погодився заступник міського голови Петро Юрчук, який, до речі, має чималий стаж роботи в енергетичній галузі. Тоді Ю. Рибачок попередив Петра Петровича, що напише на його ім’я доповідну записку, в якій зазначить, що він знімає з себе всю відповідальність за наслідки відключень підприємства без попереджень.
    Після всіх цих гарячих баталій представник Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Віктор Одайник зрештою пообіцяв надати керівникам міста чіткий графік відключень. За його словами, станеться це не раніше завтрашнього дня. 
-

09-12-2014
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top