top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Авто новини
Карта


Міжнародний забіг «Пробігом на Майдан» пройшов територією Ковельщини

   18 листопада у Варшаві (Польща) стартував міжнародний забіг «Пробігом на Майдан», який фінішуватиме в Києві, 21 листопада, у День Гідності та Свободи.  
Метою марафону є прагнення  привернути увагу європейської спільноти до подій в Україні, продемонструвати свою солідарність з українським  народом,  підтримати його на Майдані. «Хочемо висловити свою солідарність з Україною, а також голосно заявити про те, що «inter arma musae NON silent», тобто мистецтво (також і мистецтво бігу) не може мовчати навіть тоді, коли Україна перебуває у стані війни за свою державність. Наш пробіг є пацифістською ініціативою і виявом протесту щодо російської агресії», – зазначають організатори пробігу.
Серед учасників акції, громадські діячі, журналісти найбільших засобів масової інформації та багаторазовий олімпійський чемпіон зі спортивної ходьби Роберт Коженьовський. Вони планують пробігти 800 кілометрів. Ініціаторами та організаторами акції виступили директор першої програми “Польського радіо” Каміль Домброва та публіцист “Gazeta Wyborcza” Пьотр Пацевіч, - повідомляють у відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації.
19 листопада учасники марафону«Пробігом на Майдан» продовжили його територією Ковельщини. Їх зустрічала молодь, спортсмени Ковельщини  з українськими та польськими прапорами.
Найбільш символічним моментом було виконання молоддю Гімну України. Відчувався справжній дух патріотизму, єдності і незламності.
Учасники акції поспілкувалися з юнацтвом, подякували за підтримку та продовжили міжнародний забіг «Пробігом на Майдан». Спортсмени Люблинецької ДЮСШ та КДЮСШ м Ковеля здійснили спільний пробіг разом з польськими марафонцями.
У Києві також запланований спільний пробіг із мешканцями столиці.
-
-

19-11-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Колискові
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top