top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Поранений в зоні АТО ковельчанин лікується у Польщі

   Військовослужбовець 51-ї ОМБР ковельчанин Олександр Стецюк проходитиме лікування та реабілітацію у Польщі. Він зараз перебуває в краківській клініці Святого Рафала. У Сашка ще до мобілізації була пошкоджена та прооперована рука. Попри проблеми з нею, адже минув досить короткий час після операції, його відправили в зону АТО. Фізичні навантаження під час військових дій додали проблем зі здоров’ям – виникла потреба у ще одному оперативному втручанні. Нейрохірурги лікарні Святого Рафала спробують дати друге життя пошкодженій руці Олександра, - повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.
    За сприяння міської влади Ковеля Олександру Стецюку було відкрито Шенгенську візу та зібрано частину коштів на лікування. Гроші для солдата переказали працівники управління пенсійного фонду в місті Ковелі та Ковельському районі, управління праці і соціального захисту населення та інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради. Також кошти було зібрано під час благодійного заходу в Народному домі «Просвіта». Організаційні питання щодо лікування Олександра в Кракові вирішила керівник Ковельського центру допомоги 51-й механізованій бригаді Наталія Попова та волонтери. А завдяки колективу обласної прокуратури, працівники якого перерахували одноденний заробіток на користь Олександра Стецюка, були вирішені усі фінансові питання щодо проведення операції в Польщі, яка коштує понад 50 тис. грн.
    Клініка Святого Рафаїла є досить відомим медичним закладом Польщі. У ній працює досвідчена команда лікарів, спеціалістів у галузі хірургічних операцій. Лікарня забезпечена обладнанням найвищого класу, що дозволяє щоденно рятувати життя та відновлювати здоров’я сотням пацієнтів. Разом з Олександром Стецюком на лікуванні перебуватиме ще один волинянин, військовослужбовець 51-ї ОМБР, якого поранено під час АТО, мешканець Нововолинська Віталій Ванюшин.
-
-

10-11-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top