top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

На антикорупційний «Пульс» волиняни зверталися 30 разів

   Про негаразди в обслуговуванні, проблемні ситуації з поданням звітності  та  ймовірні корупційні прояви на антикорупційний сервіс «Пульс» надійшло 30 дзвінків з Волині, - повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

Найбільше незручностей платникам податків, як свідчить аналітика, у волинян виникло через подання звітності, або реєстрацію податкових накладних. Стосовно цих питань на «Пульс» волиняни звернулися 13 разів.

Про проблемні моменти у роботі ОДПІ волиняни інформували 8 разів та 5 разів висловлювалися щодо безпідставних, на їх думку,  податкових перевірок.

Окрім того, представники бізнесу двічі повідомляли про ймовірні корупційні ризики, а один  платник податків в телефонному режимі висловив незадоволення  якістю  обслуговуванням у ЦОП. Ще  в одному випадку платник податків повідомив про затягування процедури видачі свідоцтва платника ПДВ.

Як свідчить аналітика, цього року платники податків про негаразди у діяльності податкових інспекцій на Волині інформують рідше, як торік. А інформація про корупційні прояви під час перевірки, як правило, не підтверджується.

Як запевнили у відділі реєстрації платників та електронних сервісів  ГУ ДФС у Волинській області, усі дзвінки на «Пульс» опрацьовуються у максимально короткі строки.  Не більше як протягом трьох діб із часу звернення громадяни можуть розраховувати на зворотній зв’язок – інформацію про перевірку викладених фактів та, у разі їх підтвердження,  вжиті заходи реагування.

Загалом роботу антикорупційного сервісу «Пульс» на Волині оцінюють досить позитивно, оскільки інформація безпосередньо від платників податків про недоліки сприяє вдосконаленню роботи органів ДФС та дозволяє оперативно реагувати на потреби платників податків.

Нагадаємо, номер телефону антикорупційного «Пульсу» (044)   284-00-07.
-
-

06-11-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top