top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта

У Ковелі трива виставка майстрині Людмили Козачук. Відео

    Волинь — справжня колиска майстрів народної творчості та фольклору. У населених пунктах області і до сьогодні плекають мистецтво вишивки, займаються ткацтвом та іншими видами ремесел, притаманних українцям з давніх-давен. Людмила Козачук з села Смідин Старовижівського району з дитинства виготовляє ляльки-мотанки. Віднедавна сільська майстриня створює й самобутні картини-аплікації, в яких зображує традиції та побут наших предків. Свої роботи Людмила Козачук представила на виставці у Ковелі, а допомогли їй у цьому чоловік та доньки, які теж мають неабиякі творчі здібності, - повідомляє "Телевізійний центр Ковель".
  Пані Людмила — особистість багатогранна. Чудово малює і пише вірші. Однак, головне її творче захоплення — ляльки-мотанки. Їх Людмила Козачук виготовляє з дитинства, відколи навчилася тримати в руках ножиці.
  Роботи майстрині - не просто іграшки. Для неї лялька - це втілення добра. Оберіг людської душі й долі. Символ жіночої мудрості.
  В кожну з таких персонажів майстриня вкладає частинку своєї душі. Віднедавна Людмила Козачук створює й ось такі самобутні картини-аплікації, в яких зображує традиції та побут наших предків.
  На виставці в Ковелі свої роботи Людмила Козачук представила в родинному колі. Її чоловік - Володимир Васильович пише пісні та грає на різних музичних інструментах. Разом із молодшою донькою Марійкою, яка має хист до малювання, дуетом співають пісні, в тому числі й на вірші самої пані Людмили. А старша донька Козачуків — Леся й взагалі стала співавтором виставки: свої картини вона творить за допомогою нитки та голки.
  Родинна атмосфера виставки передалася і відвідувачам експозиції.
  Оглянути виставку творчих робіт родини Козачуків у Ковелі можна у виставковому залі міського історичного музею в приміщенні по вулиці Незалежності, 89.
-
-

02-11-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top