top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі урочисто відкрили новий спортивний майданчик

   Другий за рік надсучасний спортивний майданчик побудовано у Ковелі. Він розмістився на території ЗОШ №12. Подібний на День міста розпочав свою роботу у  ЗОШ №7. І ця хороша традиція матиме продовження.  Про це у своїх промовах під час урочистої церемонії відкриття говорили і міський голова Олег Кіндер і народний депутат України Степан Івахів, - повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.

Для реалізації ж цього задуму знадобилось менше двох місяців.   Першого вересня цього року, у день 25-річчя школи,  Степан Петрович передав подарунковий сертифікат на  1 мільйон 400 тисяч гривень на будівництво майданчика. Місто взялося за благоустрій та зведення огорожі. І сьогодні у розпорядженні школярів - футбольне поле розміром 40 на 60 метрів, спортивний майданчик для волейболу та баскетболу,  бігові доріжки, тренажерний комплекс.

Тож навіть негода не стала перешкодою для свята. І діти вперто чекали закінчення дощу, аби зіграти перший почесний матч на новенькому стадіоні.
На радість усім погода виправилась  і урочистості пішли за сценарієм.

  Символічну стрічку було надано право перерізати міському голові Олегу Кіндеру, народному депутату Степану Івахіву, директору школи Сергію Швораку, керівнику підприємства «Аміла», яке і виконало всі  роботи, Роману Микитюку і звичайно ж школярам.

Місто отримало ще один  спортивний об’єкт за досить короткий термін  – це результат спільної  роботи  шкільної громади, міської влади та меценатів, зазначив у своєму виступі міський голова Олег Кіндер. Він  подякував Степану Івахіву за  співпрацю і допомогу у  розбудові спортивної інфраструктури міста.

   Адже впродовж останніх років у Ковелі відкрито уже шосту спортивну споруду завдяки народному депутату України Степану Івахіву та його фонду «Патріоти Волині». Це і оновлений реконструйований ігровий зал комплексної ДЮСШ ім. Євгена Кондратовича, де свої ігри у вищій лізі українського волейболу проводять фарм-клуб головної волейбольної команди області - “Континіум-Волинь-Університет”. Власний майданчик тепер мають і любителі паркуру та воркауту. До трьохсот дітей займаються різними видами спортивної боротьби у новому залі силових єдиноборств по вулиці Заводській, 9. Школярам ЗОШ №1 та ЗОШ №7 слугують сучасні спортивні майданчики.

Тепер і учні дванадцятої  школи  мають можливість проводити заняття на новій спортивній арені.

Степан Івахів привітав присутніх з гарною подією у житті міста. Він наголосив: “Приємно, що зроблено ще одну хорошу справу. Радує, що з появою нових спортивних комплексів у  Ковелі  проводиться все більше змагань. Звісно стадіонів, поки не вистачає і їх потрібно будувати, вони потрібні дітворі. Тож до нових зустрічей на нових об’єктах».
 
Слова вдячності від колективу школи  народному депутату, міській владі висловив директор навчального закладу Сергій Шворак.

А далі спортивна споруда почала виконувати своє призначення – шкільні команди зіграли тут перший футбольний матч.

На майданчику ЗОШ №12 ще кілька днів працюватимуть будівельники, а далі він повністю належатиме  школярам. 

-
-

23-10-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top