top
НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

Юний ковельчанин став лауреатом I премії на міжнародному фестивалі

Учень Білинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Олександр Шевчук, як єдиний представник України, став лауреатом I премії на міжнародному фестивалі-конкурсі інклюзивної творчості дітей та молоді «Під крилами Оріона» в місті Кобрин (Республіка Білорусь), - повідомили у відділі культури Ковельської райдержадміністрації
 
З 31 липня по 5 серпня в місті Кобрин (Республіка Білорусь) проходив міжнародний фестиваль-конкурс інклюзивної творчості дітей та молоді  «Під крилами Оріона». На цей фестиваль з’їхались діти з 8 країн світу: Білорусії, Литви, Польщі, Естонії, Чехії, Казахстану, Україна та інших. 67 учасників фіналу показували свої таланти на гостинній білоруській землі.
Представляти Ковельщину випала честь учню Білинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Олександру Шевчуку, який є вихованцем зразкової студії естрадного співу «Надія» (керівник  Ірина Новожилова).
Олександр Шевчук Під крилами Оріона» в місті Кобрин
Цей фестиваль-конкурс незвичний тим, що в ньому брали участь також дітки з обмеженими можливостями. Під час фестивалю всі діти здружилися, об’єдналися ніби в одну сім’ю.

Конкурс проходив на дуже високому рівні, на високій ноті взаємоповаги, толерантності і доброти.. Організатори та куратори фестивалю зробили все можливе для того, щоб учасники фестивалю відчували себе комфортно і щасливо.

Також багато для проведення цього фестивалю зробили і самі господарі свята, а саме: заступник голови Кобринського райвиконкому Валентин Трубчик, директор Кобринського будинку культури Валентина Покалюк, директор школи для дітей з вадами слуху Тамара Драгунію.

Олександр Шевчук, як єдиний представник України, виступив в номінації «Сольний спів» в віковій категорії від 7 до 11 років, став лауреатом I премії. Пісні у його виконанні «Квітуча Україна» аплодували дипломати та радники послів 6 країн світу. Маленького артиста тричі викликали на біс. Йому підспівували естонці, поляки та білоруси.
Олександр Шевчук Під крилами Оріона» в місті Кобрин
Щира вдячність депутату районної ради Володимиру Андросюку, за надану фінансову підтримку для розвитку творчої особистості.


11-08-2014
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top