top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельщина знову у скорботі. Вічна пам'ять і слава Герою Станіславу Максимчуку

   28 липня страшна трагічна звістка надійшла до Ковельського району. У ході антитерористичної операції на Сході України загинув гранатометник механізованого  батальйону – житель селища Голоби Станіслав Вікторович Максимчук. Йому було лише дев’ятнадцять...
Станіслав - випускник навчально-виховного комплексу «ЗОШ І- ІІІ ст. - гімназія смт Голоби». Він був відвертим юнаком, турботливим сином, братом, племінником, надійним, вірним другом, справжнім патріотом України. Народився і виріс у Голобах. Пішов до армії за контрактом. Станіслав проходив службу у військовій частині А 0409, м Новоград - Волинський, - повідомили у Ковельській райдержадміністрації.
28 липня  внаслідок запеклих боїв підрозділи Збройних Сил України зайняли стратегічну ключову висоту на кордоні Луганської, Донецької та Ростовської області Росії - Савур-Могилу.  В ході бою за цю висоту загинув і наш земляк.
Горе увійшло не тільки у родину Максимчуків. Біль стискає серце усіх, хто знав Станіслава, гірко плаче за загубленим молодим життям душа кожного мешканця нашої громади – Ковельщина у скорботі....
Більшого горя немає, як втрата сина для батьків. Ковельська райдержадміністрація, Ковельська районна  рада, її виконавчий апарат глибоко сумують з приводу загибелі земляка та висловлюють щире співчуття родині загиблого. У ці важкі хвилини схиляємо низько голови перед батьками, які втратили сина і поділяємо біль їх непоправної втрати.
Загинув житель селища Голоби Станіслав Вікторович Максимчук
Станіслав Максимчук віддав своє життя, захищаючи Україну та її майбутнє. Твій вічний сон – наш вічний сум, Станіславе!

Вічна пам'ять і слава Герою!---


29-07-2014
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top