top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковельському районі обабіч дороги лежить майже тисяча зрубаних сосен

   Перебуваючи у відрядженні у селі Мельниці Ковельського району, обабіч дороги побачили гори молодих пухнастих сосен. Судячи з усього, їх навіть не використовували у ролі новорічних красунь: зрубати – зрубали, а довезти до людей з якоїсь причини не змогли, - повідомляє "Вісник".
   Шкода було дивитися на те все: екологи криком кричать, що лісів на Землі мало залишилося, а тут валяється сосен на невеличку лісопосадку…
   У Мельницькій сільській раді підказали, що зрубані деревця – власність місцевого фермера Степана Чабана. Мовляв, оскільки має піщані неродючі землі, висаджує на них ліс. І у нього подекуди замовляють перед Новорічними святами соснові деревця для продажу. Що сталося із цьогорічною партією, розповів по телефону сам Степан Васильович:
   – Це, як кажуть, «вльот»! – сумно зітхнув він. – Я отримав замовлення від Луганського підприємця заготовити сосен на цілу машину – майже тисяча штук. І це ж не просто зрубати, треба було на кожне деревце придбати електронний чип (один коштує 3,50 грн), заготовити спеціальну сітку, щоб сосни доїхали. Ай, та що там казати: купу грошей витратив, а підприємцю не вийшло по них приїхати. Тепер от бігаємо, шукаємо, куди їх можна збути. Шкода, стільки дерева пропадає…
   До речі, цього року в Україні відзначають рекордну кількість зрубаних і не проданих новорічних красунь. У Києві уже назвали ці покинуті гори «геноцидом ялинок». З Луцька комунальники вивезли п’ять вантажних автівок нереалізованих дерев. І все це на фоні того, що сосна чи ялинка – не домашній вазон із квіткою, їй треба щонайменше шість років рости до «презентабельного» новорічного стану.
-
-

23-01-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top