top
НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта

На Ковельщині розпочалась оздоровча кампанія

   Урочисте відкриття І табірної зміни відбулося у дитячому оздоровчому таборі «Оберіг», що розташований  в Уховецьку. В цьому році вперше він святково відкрив двері для 65 дітей, які виховуються у багатодітних та малозабезпечених сім’ях, а також для обдарованих дітей Ковельського району.
У таборі дітям забезпечено 5-ти  разове харчування, проживання в дерев’яних будиночках, які знаходяться біля озера, в екологічно чистій зоні. Є спортивна площадка, літня естрада,. Виховний процес в таборі організовують кращі педагоги району.
Цьогоріч в приміському таборі «Оберіг» протягом чотирьох змін оздоровиться 260 дітей. Фінансування путівок на оздоровлення школярів здійснює Волинський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, - повідомили у Ковельській РДА.
Всього з районного бюджету в 2014  році було виділено 66,730 тис. грн. на підготовку роботи табору до оздоровчого періоду та 268,732 тис. грн на проведення оздоровчої компанії в таборі «Оберіг», залучені і кошти фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
В урочистостях з нагоди відкриття першої табірної зміни в оздоровчому таборі «Оберіг» взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Поліщук, голова районної ради Ігор Верчук, директор Ковельського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Кондратович, Уховецький сільський голова Володимир  Демидюк, представник ТзОВ «Ідея» Петро Оксентюк, приватний підприємець Світлана Оксентюк та інші.
Найкращі побажання миру, щастя, радості, нових друзів, приємних вражень і гарного оздоровлення висловив голова райдержадміністрації Юрій Поліщук.
Гості також зичили маленьким відпочивальникам вдалої табірної зміни, хороших друзів і цікавих заходів.
Від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були вручені солодощі, а  від депутата обласної ради Віктора Козака дітям подарували волейбольні і футбольні м’ячі.
Слова вдячності пролунали від директора табору Ірини Шворак на адресу керівництва районної влади, спонсорів, які постійно опікуються табором і надають значну підтримку закладу, турбуючись про малих відпочивальників.
Урочистості завершилися гала-концертом юних талантів Ковельщини.

10-06-2014
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top