top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

На Ковельщині розпочалась оздоровча кампанія

   Урочисте відкриття І табірної зміни відбулося у дитячому оздоровчому таборі «Оберіг», що розташований  в Уховецьку. В цьому році вперше він святково відкрив двері для 65 дітей, які виховуються у багатодітних та малозабезпечених сім’ях, а також для обдарованих дітей Ковельського району.
У таборі дітям забезпечено 5-ти  разове харчування, проживання в дерев’яних будиночках, які знаходяться біля озера, в екологічно чистій зоні. Є спортивна площадка, літня естрада,. Виховний процес в таборі організовують кращі педагоги району.
Цьогоріч в приміському таборі «Оберіг» протягом чотирьох змін оздоровиться 260 дітей. Фінансування путівок на оздоровлення школярів здійснює Волинський фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, - повідомили у Ковельській РДА.
Всього з районного бюджету в 2014  році було виділено 66,730 тис. грн. на підготовку роботи табору до оздоровчого періоду та 268,732 тис. грн на проведення оздоровчої компанії в таборі «Оберіг», залучені і кошти фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
В урочистостях з нагоди відкриття першої табірної зміни в оздоровчому таборі «Оберіг» взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Поліщук, голова районної ради Ігор Верчук, директор Ковельського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юрій Кондратович, Уховецький сільський голова Володимир  Демидюк, представник ТзОВ «Ідея» Петро Оксентюк, приватний підприємець Світлана Оксентюк та інші.
Найкращі побажання миру, щастя, радості, нових друзів, приємних вражень і гарного оздоровлення висловив голова райдержадміністрації Юрій Поліщук.
Гості також зичили маленьким відпочивальникам вдалої табірної зміни, хороших друзів і цікавих заходів.
Від районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були вручені солодощі, а  від депутата обласної ради Віктора Козака дітям подарували волейбольні і футбольні м’ячі.
Слова вдячності пролунали від директора табору Ірини Шворак на адресу керівництва районної влади, спонсорів, які постійно опікуються табором і надають значну підтримку закладу, турбуючись про малих відпочивальників.
Урочистості завершилися гала-концертом юних талантів Ковельщини.
-
-

10-06-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top