top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельська прокуратура виявила порушення у закладах освіти

   Ковельською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку додержання та застосування законів щодо захисту прав дітей у Ковельському медичному коледжі та Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького Національного технічного університету, - повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.
В обох навчальних закладах виявлено порушення Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо недоплати стипендії дітям шахтарів, які загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві, стали інвалідами І-ІІ групи, мають стаж підземної роботи понад 15 років.
У ході перевірки в Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького Національного технічного університету встановлено, що батько однієї неповнолітньої студентки навчального закладу на момент вступу дочки до коледжу мав стаж роботи під землею тривалістю понад 15 років.
Відтак його донька відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" має право на отримання стипендії у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.
Всупереч вимогам чинного законодавства, від початку навчання дівчини у коледжі (а це 01 вересня 2012 року) по теперішній час стипендія їй нараховувалася на загальних підставах та була нижчою за рівень прожиткового мінімуму.
Це призвело до утворення заборгованості з виплати стипендії у сумі понад 8 тис. грн.
У зв’язку з цим Ковельський міжрайонний прокурор звернувся до Ковельського міськрайонного суду з позовною заявою в інтересах неповнолітньої з вимогами про стягнення з навчального закладу на її користь заборгованої стипендії та про зобов’язання проводити у подальшому виплату стипендії студентці в розмірі прожиткового мінімуму.
Рішенням суду позов прокурора задоволено в повному обсязі.
За результатами перевірок у медичному коледжі Ковельським міжрайонним прокурором підготовлено такі позовні заяви в інтересах ще 10 студентів.
-
-

21-01-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top