top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

До Ковеля завітали німецькі благодійники

   Ковельський міський голова Олег Кіндер зустрівся із представниками благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» та його керівником Міхаелем Хааке з міста-партнера Вальсроде, - повідомили у Ковельському міськвиконкомі. Нагадаємо, щороку уже 21 рік поспіль в цьому німецькому місті мають можливість відпочивати близько півсотні ковельських школярів з малозабезпечених родин. Також організація допомагає громадським об’єднанням, які опікуються неповносправними, не залишає поза увагою одиноких літніх людей, які мешкають в стаціонарному відділенні територіального центру.
У ході розмови Олег Олексійович подякував благодійникам за турботу та допомогу малозабезпеченим ковельським родинам, за гарну організацію відпочинку для юних городян. «Я вклоняюся Вашій доброті та щирості і радію, що коло людей, які виявляють бажання взяти ковельських дітей на оздоровлення з кожним роком стає ширшим. Все добро нехай неодмінно повертається до Вас сторицею», - підкреслив міський голова.
До слова, серед гостей була родина Файфер-Геберс – батько та син. Вони вперше у Ковелі і у них торік вперше відпочивала дівчинка з нашого міста. Олег Олексійович поцікавився, що спонукало їх прийняти таке рішення На що пан Алекс відповів, що його сімֺ’я є достатньо заможною і в нього з дружиною є можливість і бажання допомагати іншим. Цьому вони навчають і своїх дітей. І вони в унісон із своїм сином сказали, що і нинішнього літа у них будуть жити діти з України. На цей раз вони планують взяти не одну, а двох дівчаток.
Міхаель Хааке запевнив, що він докладе максимум зусиль, щоб влітку знову діти з Ковеля провели канікули у Вальсроде. Уже є сім'ї, які готові прийняти юних ковельчан. Разом з тим він передав вітання від бургомістра міста пані Сілке Лоренц.
Керівник дитячої групи Любов Семенюк із захопленням розповідала про те, як чудово було організовано відпочинок для ковельської дітвори у Вальсроде. Їх огортають турботою і любов’ю незнайомі люди і за місяць вони стають хорошими друзями і ці відносини зберігають на роки. Приємно, що німецькі благодійники переймаються долею кожної дитини і при можливості допомагають розв’язувати найскладніші проблеми. А щоб пригадати чудові миттєвості минулого літа гості із Вальсроде привезли фільм, який планують переглянути разом з дітьми та їх родинами. Це хороша нагода зустрітись, поспілкуватись та подякувати людям, які за покликом серця допомагають тим, хто цього потребує.
У ці новорічні дні представники благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» вже традиційно привезли подарунки дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей, які відпочивали в Німеччині. 70 подарунків напередодні Різдва вручили дітям пільгових категорій та дітям з особливими потребами. Зустріч відбулась у сесійному залі Будинку рад. Начальник служби у справах дітей Жанна Вельма подякував німецьким гостям за турботу і подарунки, за те, що вкотре подарували радість ковельській малечі.
За словами Міхаеля Хааке, для нього Ковель є другою домівкою. Він та його колеги з великим задоволенням їдуть до міста над Турією, де на них чекає стільки друзів і добрих справ. 
-
-

04-01-2014
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top