top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея

До Ковеля завітали німецькі благодійники

   Ковельський міський голова Олег Кіндер зустрівся із представниками благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» та його керівником Міхаелем Хааке з міста-партнера Вальсроде, - повідомили у Ковельському міськвиконкомі. Нагадаємо, щороку уже 21 рік поспіль в цьому німецькому місті мають можливість відпочивати близько півсотні ковельських школярів з малозабезпечених родин. Також організація допомагає громадським об’єднанням, які опікуються неповносправними, не залишає поза увагою одиноких літніх людей, які мешкають в стаціонарному відділенні територіального центру.
У ході розмови Олег Олексійович подякував благодійникам за турботу та допомогу малозабезпеченим ковельським родинам, за гарну організацію відпочинку для юних городян. «Я вклоняюся Вашій доброті та щирості і радію, що коло людей, які виявляють бажання взяти ковельських дітей на оздоровлення з кожним роком стає ширшим. Все добро нехай неодмінно повертається до Вас сторицею», - підкреслив міський голова.
До слова, серед гостей була родина Файфер-Геберс – батько та син. Вони вперше у Ковелі і у них торік вперше відпочивала дівчинка з нашого міста. Олег Олексійович поцікавився, що спонукало їх прийняти таке рішення На що пан Алекс відповів, що його сімֺ’я є достатньо заможною і в нього з дружиною є можливість і бажання допомагати іншим. Цьому вони навчають і своїх дітей. І вони в унісон із своїм сином сказали, що і нинішнього літа у них будуть жити діти з України. На цей раз вони планують взяти не одну, а двох дівчаток.
Міхаель Хааке запевнив, що він докладе максимум зусиль, щоб влітку знову діти з Ковеля провели канікули у Вальсроде. Уже є сім'ї, які готові прийняти юних ковельчан. Разом з тим він передав вітання від бургомістра міста пані Сілке Лоренц.
Керівник дитячої групи Любов Семенюк із захопленням розповідала про те, як чудово було організовано відпочинок для ковельської дітвори у Вальсроде. Їх огортають турботою і любов’ю незнайомі люди і за місяць вони стають хорошими друзями і ці відносини зберігають на роки. Приємно, що німецькі благодійники переймаються долею кожної дитини і при можливості допомагають розв’язувати найскладніші проблеми. А щоб пригадати чудові миттєвості минулого літа гості із Вальсроде привезли фільм, який планують переглянути разом з дітьми та їх родинами. Це хороша нагода зустрітись, поспілкуватись та подякувати людям, які за покликом серця допомагають тим, хто цього потребує.
У ці новорічні дні представники благодійного товариства «Допомога дітям Ковеля» вже традиційно привезли подарунки дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей, які відпочивали в Німеччині. 70 подарунків напередодні Різдва вручили дітям пільгових категорій та дітям з особливими потребами. Зустріч відбулась у сесійному залі Будинку рад. Начальник служби у справах дітей Жанна Вельма подякував німецьким гостям за турботу і подарунки, за те, що вкотре подарували радість ковельській малечі.
За словами Міхаеля Хааке, для нього Ковель є другою домівкою. Він та його колеги з великим задоволенням їдуть до міста над Турією, де на них чекає стільки друзів і добрих справ. 
-

04-01-2014
Повернутися назад


 


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top