top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта


Колискові
Галерея
 

Ковель приймав Всеукраїнський семінар лікарів

Ковель приймав Всеукраїнський семінар лікарів   У Ковелі з 8 по 12 жовтня Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» за підтримки Міністерства соціальної політики України та Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України проводила Всеукраїнський семінар «Рак молочної залози. Методи психологічної допомоги», - інформують у відділі охорони здоров’я виконавчого комітету Ковельської міської ради.
Рак молочної залози займає перше місце в структурі онкологічної захворюваності у жінок. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я у світі щорічно виявляється понад мільйон нових випадків раку цієї локалізації. В Україні щорічно виявляється 16 тисяч жінок із захворюванням на рак молочної залози. Але, на жаль, ця цифра має тенденцію зростати на 1% щорічно.
Незважаючи на те, що проблемі раку молочної залози приділяється багато уваги, досі не вирішеними залишаються питання зниження захворюваності та смертності від даної хвороби.
Проблема ранньої діагностики раку грудей вкрай актуальна для нашої країни. В результаті проведених опитувань з’ясувалося, що в деяких регіонах мамографію ніколи в житті не робили від 50 до 98 % жінок. Основні причини: відсутність часу або безвідповідальне ставлення жінок до свого здоров'я, в деяких регіонах - брак вузьких фахівців. А між тим, на кожну тисячу обстежених жінок припадає близько 12-15 виявлених випадків захворювання.
У семінарі взяли участь жінки, з міста Львова, Харкова, Черкас, Запоріжжя, Сум, Київської, Волинської та Рівненської областей. Це жінки, які мужньо перенесли операцію і побороли цей діагноз. На конференції вони мали змогу поділитися своїм досвідом щодо подолання цієї страшної хвороби.
Також важливими були доповіді на тему «Рак молочної залози та важливість ранньої діагностики» провідних спеціалістів: лікарів-мамологів та онкологів. В конференції взяла участь Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, Тетяна Ткачук. Вона акцентувала увагу на важливості ранньої діагностики цієї хвороби та методів її лікування. Вчена зауважила, що крім самообстежень, кожній жінці віком від 18 років потрібно раз на рік проходити обстеження у мамолога, а досягнувши 40 років - профілактичне обстеження: у мамолога, мамографію та УЗД молочних залоз. Саме рання діагностика дозволяє максимально ефективно провести лікування та уникнути інвалідності.
Також у семінарі взяли участь профільні лікарі з різних областей України. Хірург-мамолог Волинського онкодиспансеру Кучко С.В. зауважив, що у Волинській області при обстеженні вперше діагностується рак молочної залози у 260 - 290 жінок щорічно і, на превеликій жаль, у чверті жінок діагностується пізня стадія цієї хвороби. За його словами, головним у боротьбі проти раку молочної залози залишається його раннє виявлення, що дозволяє поліпшити результати лікування та виживання пацієнток.
Фахівці Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді ознайомили учасників з роботою центру та зазначили, що вони готові надавати медико-соціальну, психологічну та оздоровчо-реабілітаційну допомогу жінкам, які перенесли оперативне втручання.
Організатори семінару «Конфедерація громадських організацій інвалідів України» мають надію, що багатосторонній обмін інформацією, відкрите спілкування зі спікерами, знайомство з новими людьми, сприяють боротьбі та попередженню раку молочної залози в Україні.
-

17-10-2013
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top