top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

За торгівлю у невстановлених місцях у Ковелі оштрафовано 51 особу

   Питання несанкціонованої торгівлі на вулицях Ковеля є досить актуальним. Аби не платити кошти за місце на ринку, люди продовжують виносити на продаж товар та сільськогосподарську продукцію куди їм заманеться. Продавцям це вигідно, тому що зменшуються витрати: ні за місце, ні податків платити не треба, дозволів ніяких теж не треба. При цьому ціна у вуличних торговців хоч і незначно, але нижча, - інформують у Ковельському МВ УМВС України у Волинській області.
   Безпосередньо працівники відділу громадської безпеки, зокрема патрульна служба та дільничні інспектори міліції, постійно вживають заходи, спрямовані на попередження правопорушень у торгівельній сфері, зокрема, мова йде про «торгівлю з рук у невстановлених місцях».
   Згідно зі ст. 160 КУпАП, передбачається штраф від одного до семи неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі, а за торгівлю з рук у невстановлених місцях промисловими товарами – штраф від шести до п’ятнадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без неї.
   – Співробітники ковельської міліції загалом із початку року притягнули до відповідальності 51 особу, – розповідає заступник начальника міського відділу внутрішніх справ Олександр Домнюк. – До того ж, не кожен порушник платить штраф, частіше суд виносить попередження. Близько третини порушників – старші люди, пенсіонери, і до них часто судові інстанції проявляють поблажливість. Адже стихійна торгівля – це соціальна проблема, і, як правило, таким чином люди намагаються заробляти в основному незаможні, непрацюючі люди. Суд також враховує і той факт, чи притягався до відповідальності громадянин раніше за подібні порушення: якщо так, то покарання суворіше.
-
-

10-12-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top