top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковельській МГО "Спарта" провели «Урок доброти»

   З нагоди Міжнародного дня інвалідів у молодіжній громадській організації «Спарта» відбулась виховна година під назвою «Урок доброти». У дружній атмосфері діти та молодь розповідали про свої захоплення та інтереси. І хоч не один рік вони займаються разом, все ж дізналися багато нового і цікавого один про одного. Крім навчання у школі та фізичної реабілітації, вони чимало читають, пишуть вірші, вивчають мови, малюють, пробують свої сили у грі на музичних інструментах та виготовляють вироби декоративно-прикладного мистецтва, - повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.
Спілкувалися з вихованцями й представники міської влади, батьківського комітету, керівник громадської організації Заслужений тренер України Валерій Дружинович та його помічник, реабілітолог Максим Бондаренко.
Слова підтримки та вітань передав від міського голови Олега Кіндера його заступник Ігор Прокопів. Він відзначив, що ГО «Спарта» є однією з найактивніших осередків організації дозвілля дітей у місті. Тут поряд із звичайними підлітками займаються спортом та проходять реабілітацію неповносправні мешканці нашого міста та прилеглих районів.

А це є важливим фактором у процесі соціальної реабілітації. Ігор Ярославович наголосив, що завдяки зусиллям міської влади та громадськості в місті створені необхідні умови для навчання, дозвілля, реабілітації та пересування людей з інвалідністю. Подякував керівнику організації – Валерію Дружиновичу, завдяки якому діти з особливими потребами працюють над зміцненням свого здоров’я, покращенням фізичної форми, є призерами змагань різного рівня. Він власним прикладом заохочує їх жити повноцінно і досягати успіхів.

За час існування колектив «Спарти» став справжньою родиною, у якій панує міцна дружба та підтримка.
Помічник народного депутата України Наталія Маленицька, крім вітальних слів, передала вихованцям «Спарти» великий торт від Степана Івахіва. 
-
-

09-12-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top