«ТЦК»

Ковельський "Апперкот" - лідер Чемпіонату України з футзалу

У матчі четвертого туру сезону 2013-2014, який відбувся в Житомирі, в ФОК "Динамо", 8 листопада, житомиряни не змогли втримати перевагу і поступилися «Апперкоту» (Ковель). Це була друга домашня гра до ряду для житомирського колективу в рамках Чемпіонату України з футзалу серед команд Першої Ліги. Ковельчани приїхали на гру в якості лідерів зони "Захід", - інформує "Футбол в Житомирі".
   Вже на третій хвилині гри гості першими відкрили рахунок. Іван Портянко вчасно опинився на дальній штанзі і після прострілу зміг замкнути передачу. На сьомій хвилині Сергій Литвиновський, пройшовши по лівому флангу, сильно пробиває по воротах. М'яч від рук воротаря залітає у сітку воріт. Через дві хвилини, після пасу від Шпічки, Чепорнюк зміщується в центр і точно пробиває у кут воріт. Ще через дві хвилини у воротах ковельчан відзначився досвідчений Тарас Шпічка.
   Житомиряни вириваються вперед 3:1. «Інбев» міг ще раз забити, але удару Сергія Литвинівського не вистачило точності - м'яч у сантиметрах розійшовся зі штангою. Але після цього моменту гості остаточно перехоплюють ініціативу.
   Спочатку, на вісімнадцятій хвилині, Данилюк Іван скорочує відставання своєї команди. За дві хвилини до кінця першого тайму, після обрізки Чепорнюка, Портянко Іван робить рахунок у грі рівним. І буквально через півхвилини все той же Данилюк Іван виводить свою команду вперед. Перший тайм закончівается з рахунком 3:4.
   На старті другого таймі «Інбев » випускає свою досвідчену четвірку. Але це, на жаль, не дало результату. Вже на другій хвилині, після обрізки господарів, Данилюк забиває свій черговий гол. За десять хвилин до кінця у воротах «Інбев » відзначився Портянко Олександр, який після проходу по флангу точно пробив у дальній кут.
   Всю другу половину другого тайму «Інбев » грав з п'ятьма фолами, що накладало на дії житомирян особливу обережність.
   На 33 хвилині після блискавичної комбінації Директоренко замикає простріл. Рахунок стає 4:6.
   У надії врятувати гру «Інбев » випускає п'ятого польового гравця. Житомиряни мали кілька гольових моментів, але реалізувати їх не вдалося. Гості в свою чергу забили чотири рази в порожні ворота.
   Після чотирьох турів "Апперкот"  із 12-ма очками лідирує в турнірній таблиці зони " Захід". У п'ятому турі, який відбудеться 21 грудня, ковельчани зіграють з Ужгородською "Говерлою".

ІнБев (Житомир) - Апперкот (Ковель) - 4:10

Голи: Литвиновський Сергій, 7; Чепорнюк Сергій, 9; Тарас Шпічка, 11 - Портянко Іван, 4,18; Данилюк Іван,13,19,22, 37; Портянко Олександр, 30; Кашуба Віталій, 39,39,40;

ІнБев : Соколовський Михайло, Саківський Євген, Шпічка Тарас, Листопад В'ячеслав, Киришун Роман, Чепорнюк Сергій, Директоренко Валерій, Коваль Юрій, Литвиновський Сергій, Чапський Іван, Ткачук Андрій, Володимир Мухін.
Апперкот : Дувакін Дмитро, Кашуба Віталій, Бобилєв Володимир, Данилюк Іван, Мороз Петро, Портянко Олександр, Романчук Юрій, Кузьмич Роман, Портянко Іван.
Попередження: Листопад, Шпічка - Романчук, Мороз.

09-12-2013
Повернутися назад

Архів: 1992-2010| 2010-2012| 2013| 2014| 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 20| 21| 22| 23|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Пам'ятники Ковель Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин Bitrud - Робота за кордоном вікна двері Гаражні ворота у Ковелі Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ЗООмагазин ВІКОНДА Склопласт «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Натяжні потолки. Ковель Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Грунт на вимостку Віндор «БудХауз - будматеріали» Служба за контрактом