top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Священики допоможуть у вихованні засуджених Ковельської виховної колонії

    В Ковельській виховній колонії відбувають покарання 107 засуджених. Їх навчанням та вихованням переймаються як вчителі загальноосвітньої школи, так і майстри професійно-технічного училища. В училищі, наприклад, навчають за дев'ятьма робітничими спеціальностями. Серед таких - популярні на ринку праці професії слюсаря - авторемонтника, токаря, майстра по ремонту взуття, - інформує "Телевізійний центр Ковель".
  В ході екскурсії по об'єктах установи єпископ Володимир-Волинський та Ковельський Володимир ознайомився також з їдальнею та медичною частиною колонії, побутом засуджених. З великою увагою вихованці колонії слухали духовні настанови владики під час спілкування з гостем у клубі пенітенціарної установи. Єпископ Володимир подарував колективу Ковельської виховної колонії ікону “Неопалима купина”, а в подарунок від вихованців отримав вишитий ними портрет Богородиці.
  В актовому залі колонії начальник управління ДПтС в області Олександр Герасимчук та керуючий Володимир-Волинською єпархією єпископ Володимир підписали угоду про співпрацю. Документ передбачає проведення богослужінь та душпастирської роботи із засудженими та особовим складом пенітенціарних установ області.
  Підписанти угоди домовилися і про будівництво храму на території Ковельської виховної колонії та визначилися з місцем, де його збудують.
  Доки ж з'явиться капличка, хлопці й надалі спілкуватимуться з Богом у молитовній кімнаті, яку вже давно облаштували в колонії. Також представники духовенства, які супроводжували владику Володимира, передали для потреб установи духовну літературу.
-
-

07-12-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top