top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковельській виховній колонії планують збудувати храм

   У Ковельській виховній колонії 4 грудня відбулося підписання угоди про співпрацю між управлінням Державної пенітенціарної служби України у Волинській області в особі начальника управління Герасимчука Олександра Віталійовича та Володимир-Волинською єпархією Української Православної Церкви в особі керуючого єпископа Володимир-Волинського та Ковельського Володимира, повідомляють в управлінні ДПтС України у Волинській області.
   Угода передбачає проведення релігійних богослужінь у виховній колонії, проведення душпастирської роботи із засудженими та особовим складом. Крім того, під час зустрічі йшлося про можливість побудови храму на території виховної колонії у найближчому майбутньому за сприяння єпархії.
   Для голови Володимир-Волинської єпархії УПЦ МП єпископа Володимира, настоятеля  Святовведенського храму м. Ковеля протоієрея Василія Сергійчука та представників Володимир-Волинської духовної семінарії було проведено екскурсію по об’єктах установи: профтехучилищі, відділеннях СПС, медичній частині, їдальні, клубі. До речі, місцем для побудови храму було визначено плац установи. Представники духовенства, керівництво управління та колонії зустрілися із засудженими в клубі установи. У своїй промові єпископ Володимир наголосив засудженим, що для досягнення цілі в житті необхідно докласти зусилля, усі свої таланти та мудрість. Начальник управління полковник внутрішньої служби Олександр Герасимчук спрямував засуджених звертатися до священиків із питаннями, які виникають у них щодо духовності та побудови власного життя.
   Єпископ Володимир подарував від єпархії ікону під назвою «Неопалима Купина», яка є оберегом від усього злого. Засуджений Дмитро Лісіченко подякував священикам від імені вихованців колонії та подарував вишиту ними ікону Богородиці. Також для засуджених протоієреєм  Василієм (Сергійчуком) було передано книги релігійного змісту.
-
-

06-12-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top