top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
Колискові
Галерея
 
 

Усі, хто порушуватиме закон і громадський порядок, нестимуть за це відповідальність, - прокурор Волині

   Усі, хто порушуватиме закон і громадський порядок, нестимуть за це відповідальність. На цьому наголосив сьогодні на брифінгу прокурор області Андрій Парака, - інформують у прес-службі прокуратури Волинської області.
     Спілкуючись із журналістами, прокурор Волині зауважив, що Конституція України гарантує усім громадянам право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів та переконань, право збиратися мирно і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
     Реалізація цих прав забезпечується усіма державними органами.
     Обов'язком державних органів є забезпечення громадського порядку, безпеки громадян, нормальної роботи державних органів та установ, підприємств та організацій усіх форм власності.
     Відтак у ситуації, яка склалася в суспільстві, задля упередження негативних наслідків, громадянам необхідно усвідомлювати, що нормами чинного законодавства України передбачена відповідальність за групове порушення громадського порядку, масові заворушення, заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку, хуліганство, наругу над державними символами, незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, захоплення державних або громадських будівель чи споруд, погрозу або насильство щодо працівників правоохоронних органів, державних чи громадських діячів, втручання у їх діяльність та самоправство.
     Тому жоден свідомий громадянин, незалежно від віку, політичних уподобань чи партійної приналежності не має піддаватись на провокації та вдаватись до вчинення карних дій.
     Усім таким діянням буде надана належна правова оцінка і за свої протиправні дії відповідатиме кожен.
     Це в однаковій мірі стосується і учасників масових акцій, і правоохоронців, які перевищать службові повноваження, охороняючи громадський порядок.
     "Я звертаюсь до всіх учасників і організаторів масових акцій: дотримуйтесь цивілізованих методів висловлення протестів, не порушуйте Закон, не захоплюйте приміщень, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян, не блокуйте руху на дорогах, не провокуйте сутички.
     Будь-які прояви зневаги до Закону будуть мати відповідну правову оцінку. Однаково, хто їх вчинятиме, оскільки закон один для всіх!" – наголосив на завершення брифінгу прокурор Волині.
-

04-12-2013
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Щебінь
Розклад руху автобусів
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top