top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Позачергова сесія Волинської облради не відбулась


   28 листопада 2013 року депутати Волинської облради від Партії регіонів разом з групою депутатів, контрольованих владою, зірвали позачергову сесію Волинської облради з розгляду питання «Про ситуацію, що склалася з євроінтеграційними процесами в Україні». На сесію прибули лише 30 з 80-ти депутатів, - повідомляє "Вголос".
   На початку засідання лише 27 депутатів зареєструвалися у Волинській облраді. Потім до них приєдналися ще троє. Інформацію голови облради Володимира Войтовича про відсутність кворуму студенти зустріли вигуками «Ганьба!».
   На сесію не прийшли всі депутати від Партії регіонів на чолі з головою Волинської обласної організації ПР Олександром Башкаленком та головою ОДА Борисом Клімчуком. До них також долучилася група «тушок» та орієнтованих на «регіоналів» обранців. За інформацією джерел, вказівка зірвати сесію йшла від Бориса Клімчука та керівництва Партії регіонів.
   Присутні у залі опозиційні депутати вирішили провести збори.
   Народний депутат від ВО «Свобода» Анатолій Вітів наголосив, що якщо асоціація не буде підписана то це буде останній візит Бориса Клімчука закордон,  бо після зриву Угоди дорога на захід для голови ОДА буде закрита.  
   «Коли настав момент істини, то усі нардепи-самовисуванці з Волині поховалися перед народом. Так вони «підтримують» європейський вектор. Ми маємо гуртувати усі сили і мобілізуватися. Банда Януковича і Партії регіонів не пускає нас Європу», - зазначив Анатолій Вітів.
   Також перед присутніми виступили голова фракції ВО «Батьківщина» Роман Карпюк, голова фракції ВО «Свобода» Олександр Пирожик, заступник Волинської «Батьківщини» Ігор Гузь, екс-губернатор області Володимир Бондар.
   Збори депутатів обласної ради підтримали резолюцію народного віча у Луцьку з вимогами відставки уряду Азарова та імпічменту Януковича у разі провалу підписання Угоди про асоціацію.
-
-

28-11-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top