top
НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

Президент нагородив орденом Почесного громадянина Ковеля

   Голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Клімчук вручив орден «За заслуги» ІІІ ступеня Почесному громадянину Ковеля, ветерану Великої Вітчизняної війни Миколі Івановичу Корпачову. Відповідний Указ про відзначення підписав Президент України Віктор Янукович за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді, багаторічну плідну громадську та професійну діяльність, - повідомили у прес-службі Ковельського виконкому.
Борис Клімчук подякував своєму наставнику за мудрі поради, які голова адміністрації пам’ятає ще з часів педагогічної діяльності. Адже свого часу йому довелося працювати разом із Миколою Івановичем у Ковельській ЗОШ №7. Борис Клімчук зауважив, що Микола Корпачов завжди був шанованою людиною як у колективі, так і в місті. Таким залишається й досі – активним у громадському житті, талановитим педагогом та наставником, який продовжує виховувати дітей та молодь на засадах патріотизму та любові до своєї батьківщини.
Ветеран у свою чергу подякував Борису Клімчуку за нагороду та звернувся до присутніх у залі міських голів, керівників районних держадміністрацій, підприємств та установ Волині, які прибули у Ковель для участі у нараді. Микола Корпачов побажав, аби вони більше уваги приділяли дітям, їх фізичному розвитку. Його, як колишнього викладача початкової військової підготовки, завжди тішать успіхи молодих юнаків, а особливо дітей, які демонструють хорошу фізичну форму, є здоровими та бадьорими.
Нагадаємо, що Микола Корпачов учасник Великої Вітчизняної війни, очолював Раду ветеранів війни, праці і Збройних сил Ковеля, і понад 20 років є активістом ветеранського руху. За сумлінну багаторічну працю нагороджений орденами «Вітчизняної війни» ІІ ступеня, «За мужність» І та ІІ ступенів, медалями «За відвагу», «За бойові заслуги». Усього має двадцять шість нагород. Орден «За заслуги» ІІІ ступеня, який він отримав сьогодні, уже двадцять сьомий. 

08-10-2013
Повернутися назад



Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|



ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »



Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»



AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top