Телевізійний Центр Ковель

ТЦК 1992-2010

Розклад руху автобусів

МФК «Ковель-Волинь» впевнено переміг рожищан

У Ковелі на стадіоні «Верес» відбулась календарна гра чемпіонату Волинської області з футболу між командами МФК «Ковель-Волинь» та ФК «Рожище», - інформують у відділі фізичної культури і спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради.
У першому таймі гра проходила з явною перевагою господарів поля. Небезпечні моменти раз за разом виникали біля воріт гостей, але чудова гра воротаря рожищан завадила реалізувати ігрову перевагу наших земляків. Лише на 45-ій хвилині гри ковельчанам вдалось вийти вперед. Після дальнього пострілу з-за меж карного майданчика півзахисника МФК «Ковель-Волинь» Кашуби Віталія воротар парирував удар, але на добивання першим встиг нападник Ліщук Олександр - 1:0.
На початку другого тайму гості вдруге пропустили. На 51-ій хвилині матчу після вивіреної передачі капітана ковельчан Кашуби Віталія на побачення з кіпером вийшов Данилюк Іван і вправно реалізував момент. Після цього гра перейшла в спокійне русло. Футболісти ФК «Рожище» «окопались» біля меж свого штрафного майданчика з однією метою: як більше не пропустити. Команда з міста залізничників продовжувала атакувати, але в їхніх діях бракувало винахідливості. Атаки розвивались одноманітно: похід по флангу з подальшою передачею м’яча верхом в штрафний майданчик гостей. Захисники рожищан до такого перебігу подій на полі були готові і зуміли виграти маже всі верхові дуелі в нападників ковельчан.
Гра закінчилась з рахунком 2:0 на користь діючих чемпіонів області. Три очки нашою командою завойовано, але якість гри бажає бути кращою.
В наступному турі МФК «Ковель-Волинь» в Луцьку зустрінеться з командою «Луцьксантехмонтаж».