В області відзначили кращих представників спортивного руху Волині

    Сьогодні, напередодні Дня фізкультури і спорту в області відзначили кращих представників спортивного руху Волині. Привітати спортсменів та їх тренерів прийшов голова облдержадміністрації Борис Клімчук. Він зазначив, що спорт в Україні займає важливу нішу та відіграє велику роль, а держава, в свою чергу, віддячує за це фінансово. «В цьому році на потреби спорту для області виділено понад 18 млн грн, в наступному буде – майже 24 млн грн.», - повідомив він.
   «Головний критерій роботи спортсменів та їх наставників – результат на змаганнях усіх рівнів. Перемоги волинських спортсменів створюють позитивний імідж області, і таким чином, популяризують її», - зазначив голова облдержадміністрації.
   Борис Клімчук поінформував, що в області є можливості позабюджетного фінансування спортсменів, які реально претендують на участь в Олімпійських іграх.
   Опісля, кращим спортсменам та тренерам області він вручив грамоти та подяки облдержадміністрації, а від обласного благодійного фонду «Рідна Волинь» та обласної організації Партії регіонів грошові премії ветеранам спорту. Молодь в цей день отримала посвідчення майстрів спорту.
         Довідково:
   Список відзначених спортсменів, тренерів, працівників, активістів та ветеранів фізичної культури і спорту в обласній державній адміністрації з нагоди професійного свята – Дня фізичної культури і спорту
Гузов Сергій Миколайович – головний спеціаліст відділу кадрового забезпечення управління Служби безпеки України у Волинській області.
Павловський Леонід Анатолійович – начальник відділу фізкультурно-спортивної і організаційно-масової роботи Волинської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України.
Клімчук Руслан Васильович – начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації.
Крисько Олександр Олександрович – президент Всеукраїнської федерації японської асоціації карате.
Чубара Володимир Якович – голова Ковельської районної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" АПК України.
Боярчук Петро В'ячеславович – головний спеціаліст сектору спорту та спортивно-масової роботи управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Гарсієв Аслан Адаєвич – віце-президент федерації боксу Волинської області.
Григоровський Андрій Миколайович – головний спеціаліст оперативного реагування управління МНС України в Волинській області.
Кузьмич Іван Ярославович – голова Луцької районної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" АПК України;
Жежко Юрій Анатолійович – головний спеціаліст відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Турійської райдержадміністрації.
Абаза Анатолій Герасимович – Почесний працівник фізичної культури і спорту України;
Банера Авксентій Семенович – майстер спорту СРСР з боротьби греко-римської та боротьби вільної, Відмінник освіти, президент волейбольного клубу «Освіта»;
Гоменюк Богдан Костянтинович – майстер спорту СРСР з фехтування;
Дорофеєв Валерій Васильович – Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України;
Кузьмик Микола Савелійович – багаторазовий чемпіон і призер України з легкої атлетики, підготував учасника Олімпійських ігор Дмитра Ваніікіна;
Мартинов Іван Григорович – майстер спорту СРСР з легкої атлетики Відмінник освіти України;
Педик Леонід Анатолійович – Заслужений тренер України, майстер спорту СРСР з боротьби вільної, боротьби;
Рупчев Станіслав Кирилович – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України;
Соломатін Єгор Михайлович – майстер спорту СРСР зі стрільби кульової;
Стус Петро Федорович – Заслужений тренер України, майстер спорту СРСР з боротьби вільної;
Хвесик Андрій Лаврентійович – майстер спорту СРСР з важкої атлетики, перший майстр спорту серед сільських спортсменів Волині;
Шевченко Тарас Юхимович – Заслужений тренер України, майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное.
Галицький Богуслав Андрійович – директор Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи.
Галюк Раїса Кіндратівна – головний фахівець Волинського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".
Мартинюк Петро Володимирович – заступник голови Волинської обласної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос".
Семенюк Федір Іванович – тренер-викладач з веслування на байдарках та каное обласної школи вищої спортивної майстерності;
Хмурий Олег Володимирович – заступник голови Волинського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".
Кошельник Валентин Іванович – депутат Волинської обласної ради, почесний президент футбольного клубу «БРВ-ВІК».
Івахів Степан Петрович – президент ТзОВ «Континіум».

      Посвідчення Майстра спорту України отримують:
Вітер Ярослав – важка атлетика;
Євсюткін Назар – важка атлетика;
Лук’янчук Володимир – важка атлетика;
Поліщук Світлана – дзюдо;
Рікконен Марія – велоспорт (БМХ);
Рожанська Ілона – гімнастика художня;
Рудницький Юрій – фехтування (рапіра);
Філіпова Ірина – гімнастика художня;
Шелепук Вадим – бойове самбо.

   Прес-служба облдержадміністрації

 


09-09-2011
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Bobcat 331  та  Doosan 450

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: