top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельська ЗОШ №7 у "відкритому світі"

   1 вересня  учні ковельської ЗОШ №7 відкриють для себе світ новітніх інформаційних технологій.  Цей навчальний заклад – один з 52 в Україні, які беруть участь у першому етапі інформаційно-комунікаційного  проекту «Відкритий світ».  Готовністю педагогів та дітей школи до роботи у сучасному інформаційному просторі цікавилися волинські журналісти під час прес-туру Ковельщиною, - повідомляють у прес-служба Волиньскій облдержадміністрації.
   Директор навчального закладу Валерій Кубай розповів, що обрано  два пілотних класи. Вони   обладнані  нетбуками для кожного учня, ноутбуками для вчителів, є  також п’ять інтерактивних комплексів, а  безпровідним  Інтернет-зв’язком охоплено всю школу. «Цього літа двоє вчителів  пройшли підготовчі курси для роботи із обладнанням. А з 27 серпня розпочалися  тренінги для решти педагогів», - повідомив Валерій Кубай.
   Найцікавіше працювати у «Відкритому світі», безперечно, школярам. Юні вихованці школи  №7 отримали унікальний шанс, подарований державою, першими долучитися до проекту, який передбачає у подальшому створення національної інформаційної освітньої мережі. Це допоможе у запровадженні рівних умов доступу школярів до якісних навчальних програм незалежно від місця проживання, на чому постійно наголошує Глава держави.
  2240-2 Педагоги, завдяки проекту, швидко здобудуть цінний досвід роботи із сучасними технологіями, без якого нині вчителеві конкурувати важко.
   «Це дуже перспективний і своєчасний проект. До речі, він втілюється  у рамках нових базових стандартів для середньої школи, які впроваджуються з минулого року. Їх суть – дати не лише знання, а й уміння практично їх застосовувати. У цій ковельській школі, маємо багато хороших фахівців, майстрів своєї справи, які працюють над втіленням нових президентських ініціатив», – підсумував результати візиту до школи заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк.


-

28-08-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top