top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковельській прокуратурі відбувся навчально-методичний семінар


   На базі Ковельської міжрайонної прокуратури відбувся навчально-методичний семінар працівників органів прокуратури Волині щодо повноважень прокурора у кримінальному процесі та особливостей визначення кримінальних правопорушень, - повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.
У роботі семінару взяли участь міські, районні, міжрайонні та прирівняні до них прокурори, прокурори, які здійснюють повноваження прокурорів у кримінальних провадженнях у формі процесуального керівництва.
Сьогодні на органи прокуратури покладено надзвичайно складне завдання – у своїй щоденній практичній діяльності і надалі забезпечувати вимоги нового Кримінального процессуального кодексу України, адже саме від цього залежить ефективність функціонування правоохоронної системи держави.
Тепер роль прокурорів у кримінальному процесі не така як раніше: концептуальною новеллою нового КПК є положення щодо участі прокурора на стороні обвинувачення на усіх стадіях кримінального провадження - розпочинаючи від реєстрації правопорушення і закінчуючи складанням обвинувального акту. Саме прокурори здійснюють керівництво всім ходом досудового розслідування, вирішують питання про проведення негласних слідчих дій та дають конкретні завдання й доручення іншим правоохоронним органам в межах того чи іншого кримінального правопорушення.
Саме на прокурорів нині покладено надзвичайно високу відповідальність за розкриття кримінальних правопорушень та якісне здійснення досудового розслідування і судового розгляду кримінальних проваджень. Тому учасники семінару особливу увагу приділили питанням процесуального статусу та повноваженням прокурора за КПК України.
Особлива увага присутніх була приділена питанню, яке стосувалось особливостей повноваження прокурора у кримінальному процесі під час досудового розслідування кримінального провадження та під час судового розгляду обвинувального акту.
Жваве обговорення учасників викликали проблемні питання ролі керівника органу прокуратури у кримінальному процесі, а також особливості визначення підслідності кримінальних правопорушень.
Підводячи підсумки семінару, учасники дійшли висновку, що саме роль прокурора у конкретному кримінальному провадженні, його оперативність та вміння приймати ефективні рішення є запорукою того, що ця діяльність ґрунтуватиметься на принципах верховенства права, законності й дотримання прав і свобод людини.


-
-

06-08-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top