top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі з`явилась перша буккросингова полиця


   В сучасному світі подорожують не лише люди, а й книги. Для цього навіть створили окремий громадський рух за визволення книг — буккроссинг. “Все дуже просто”, - кажуть буккроссери: прочитавши книгу, ви не залишаєте її на полиці, а “відпускаєте” в світ, передаєте іншому читачеві. Місця, на які можна покласти “вільну” книгу і взяти собі іншу, називають “безпечною полицею”. Перша така полиця з'явилась і у Ковелі, де ми й познайомилися з піонерами букккроссингу на Волині, - розповідає "Телевізійний центр Ковель".
  Ковельчанка Ольга Комісарик принесла книги з домашньої бібліотеки ... в піцерію: тут їх ідентифікують, записують координати власника і ставлять на буккросингову полицю. Звідси їх може взяти будь-хто з відвідувачів закладу, прочитати - і “відпустити” у подорож по світу. Відстежувати рух книги власник може, наприклад, в інтернеті, отримуючи повідомлення на електронну поштову скриньку. Організатори такої полиці переконані: відтепер Ковель не буде на околиці світового руху буккроссерів.
  Поки що на першій буккроссинговій полиці в Ковелі — близько тридцяти книг. Серед них — світові бестселлери, збірки поезії та детективи. Читачі — переважно молодь. Та, яка ще не втратила інтересу до книги.
  Прочитавши книгу, ви не залишаєте її пилитися на полиці, а "відпускаєте", віддаєте наступному читачеві. Так поступово світ перетвориться на одну велетенську бібліотеку, - мріють ковельські послідовники буккроссингу.
  Чи приживеться книга серед відвідувачів піцерії? - питання спірне. Однак, ковельчани не проти, аби таких полиць у Ковелі стало більше.
  Саме книги роблять нас кращими та добрішими. Буккроссери відпускають їх без жодних зобов'язань перед власником. Ви можете завинити лише перед власною совістю, якщо залишите книгу в себе назавжди, так і не подарувавши радість спілкування з нею іншим.


-
-

10-07-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top