top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Фінансування довгобуду по вул. Ватутіна 70-б у Ковелі досі не розпочато


   Міський голова Олег Кіндер взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі. Цей колегіальний орган було створено для визначення пріоритетних добудов усіх проблемних будинків в Україні та обсягів їх фінансування.
Олег Олексійович у ході роботи комісії вкотре підняв питання про виділення коштів з державного бюджету на завершення спорудження житлового будинку по вул.Ватутіна, 70б у м.Ковелі. Тим більше, що Прем’єр-міністр України Микола Азаров розпорядився виділити додаткові ресурси на добудову згаданого об’єкта. Але поки фінансування не розпочато.
Варто зазначити, що зведення житлового будинку для молодих сімей постійно перебуває на контролі міської влади. Зокрема, міський голова неодноразово зустрічався із забудовниками та інвесторами будинку для молодих сімей у Ковелі. Контролював виконання зобов’язань управлінням житлового будівництва Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» та Волинського регіонального управління цього фонду. Депутати міської ради, в свою чергу, звернулись до Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника щодо виділення коштів на завершення спорудження житлового будинку.
Також усіляко сприяє вирішенню цього питання і голова Волинської державної адміністрації Борис Клімчук. Він пообіцяв молодим ковельським сім’ям свою особисту допомогу та підтримку.
Борис Петрович теж звернувся до Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Темника з проханням допомогти у виділенні в 2013 році коштів для завершення спорудження житлового будинку по вул. Ватутіна, 70-б у м. Ковелі.
На сьогодні цей об’єкт залишається проблемним і всі роботи на ньому призупинено. Ключі від своїх помешкань 30 молодих сімей (перша секція будинку) мали отримати ще у 2009 році. Терміни здачі новобудови постійно переносяться.
У Києві міський голова Олег Кіндер зазначив, що міська влада готова вкласти в будівництво додаткові кошти з міського бюджету, але тільки у тому випадку, якщо розпочнеться фінансування з державної казни.
За словами Олега Олексійовича, у столиці він отримав запевнення, що найближчим часом на об’єкт у Ковелі будуть спрямовані кошти, як і передбачалось попередньо.


-
-

21-06-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top