У Ковелі потурбувались про умови проживання дітей-сиріт

   На реалізацію обласної цільової соціальної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування на 2012-2016 роки», міської програми «Захист і забезпечення дотримання житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на період 2012-2016 років» у Ковелі в минулому році придбано двокімнатну квартиру для дітей-сиріт, повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.
Кошти на ці потреби були виділені наприкінці року. Під керівництвом міського голови Олега Кіндера було організовано злагоджену роботу працівників відділу обліку, розподілу та приватизації житла, служби у справах дітей, відділу комунального господарства процедуру закупівель вдалося провести у стислі терміни. Інші міста нашої області освоїти заплановані фінанси не встигли.
Варто сказати, що міська влада постійно тримає у полі зору умови проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Торік з міської та обласної казни були виділені кошти на ремонтні роботи у чотирьох помешканнях. Зокрема, на оновлення приміщення дитячого будинку сімейного типу М’якот використано понад 41 тисячу гривень.
У цьому році хороші справи матимуть продовження. Для придбання житла статусним дітям та особам з їх числа у міському та обласному бюджетах передбачено по 100 тисяч гривень, а ще по 10 тисяч гривень виділено на проведення ремонту в помешканнях дітей цієї категорії.
Згідно розпорядження міського голови повноваження на придбання житла для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у 2013 році делеговані відділу комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради.


15-06-2013
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Заточка Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


.