top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковельському району з’явилася нова залізнична зупинка


   Жителі урочища Фасти, що неподалік Ковеля, чекали на цю знаменну подію роками. І ось тепер, за кілька десятка метрів від села, зупинятимуться пасажирські приміські поїзди. На тому місці облаштовано криту зупинку, встановлено лавки, освітлення. Це спільний проект, на реалізацію якого виділяли кошти Мощенська сільська раді, адже це є земля сільради, обласний бюджет та Львівська залізниця. Загальна кошторисна вартість об’єкту склала 250 тисяч гривень.
У Ковельському району з’явилася нова залізнична зупинка Фасти    На урочисту подію прибули керівники району, області та представники керівного складу залізниці, а також місцеві жителі, які були головними дієвими особами в даній справі, та випадкові пасажири потяга Ковель-Червоноград. Саме цей приміський пасажирський поїзд прибув на нову платформу і цього дня зупинився. Відкрилися двері та зійшли перші пасажири урочища Фасти, які стали свідками урочистого дійства з нагоди відкриття довгоочікуваної зупинки.
перші пасажири урочища Фасти    Голова Ковельської райдержадміністрації Сергій Матяшук, заступник губернатора Волині Віталій Карпюк та начальник відокремленого підрозділу «Рівненська дирекція залізничних перевезень» Львівської залізниці Іван Груник перерізали символічну стрічку. А місцеві жителі подарували гостям свіжоспечені волинські короваї.
олова Ковельської райдержадміністрації Сергій Матяшук, заступник губернатора Волині Віталій Карпюк    В урочищі Фасти проживає понад 70 жителів, з яких переважна більшість – люди соціально незахищені. Особливо дякували гостям за дарунок молоді матусі, яким щоразу доводилося випроводжати своїх школяриків на навчання до Ковеля за 8 кілометрів.
У Ковельському району з’явилася нова залізнична зупинка    - Мої діти вже виросли, -  пригадує Марія Сас, - але я добре пам’ятаю, наче це було сьогодні, як водила своїх двох діток через людські городи, велике поле до першої ліпшої зупинки, на «маршрутку», що в мікрорайоні «Сільмаш». Ось тепер і до нашого населеного пункту прийшла цивілізація.
Фасти відриття зупинки    Громада урочища ще в 2011 році звернулася до тодішнього Мощенського сільського голови Андрія Федорука та керманича області Бориса Клімчука з колективним листом, в якому висловила прохання побудувати нову залізничну зупинку. Людей почули та взялися до роботи. Результатом спільної праці тепер мають можливість користуватися майбутні потенційні пасажири Львівської залізниці. фасти


-
-

13-06-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top