top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

На Ковельщині відбувся 9-ий фестиваль творчості дітей села “Золоте зернятко”

   Під патронатом голови обласної державної адміністрації Бориса Клімчука на Ковельщині відбувся 9-ий фестиваль творчості дітей села “Золоте зернятко”. Дитячі колективи та виконавці з 8-ми районів області протягом кількох годин фестивальної програми переконливо доводили, що волинське село багате талантами, а українська пісня була і залишається колискою духовності і найціннішим скарбом нашого народу. Про це йдеться в сюжеті "Телевізійного центру Ковель".
   Понад 100 дітей з'їхалися до Ковеля для участі в 9-му фестивалі творчості дітей села “Золоте зернятко”. Головною метою мистецького форуму є пошук талановитої сільської молоді, а девізом фестивалю організатори обрали гасло “Ми всі — єдина родина”.
  Перед початком концертної програми фестивалю з напутніми словами до дітей звернулися керівники органів влади Ковельського району. А уже за мить зі сцени обласного санаторію матері і дитини “Турія” полинула пісня: лірична і жартівлива. Пісня, яка згуртовує, очищає наші душі. Яка була і залишається колискою нашої духовності.
  П'ятирічна Марійка Силюк - наймолодша учасниця фестивалю. У давніх народних піснях оспівуються відвага, волелюбність українців, їхня любов до рідної землі.
  Фольклорний гурт “Веретенце” з Уховецька отримав другу премію фестивалю. А от голобчанин Володимир Сущ здобув першу премію фестивалю з піснею “Жоржини”, яку написав для нього вчитель.
  Окрім народної пісні конкурсанти співали також сучасні твори українських авторів, пробували себе в джазовому вокалі.
  Жоден з учасників мистецького форуму не поїхав додому без подарунка. А володарями гран-прі фестивалю стали Світлана Постернак з села Мельники Шацького району ( серед вокалістів) та Мирослава Главацька з Соловичів Турійського в номінації декоративно-прикладне мистецтво.


-

04-06-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top