top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

52 випускники Ковельських шкіл стали медалістами


   Перший дзвоник і випускний бал – найхвилюючі моменти в житті кожного школяра, батьків та педагогів. По-особливому святковою та урочистою, але дещо і бентежною, є мить прощання з рідним храмом науки, адже вона буває лише один раз. Сьогодні востаннє вони ось так усі гуртом зайдуть до своєї школи, щоб уже подякувати своїм мудрим викладачам за їхнє терпіння, увагу, поміч у будь-яких питаннях і, звичайно, за знання, котрі жадібно тут черпали протягом одинадцяти років, та, які будуть головним путівником у подальшому їхньому житті.
    396 випускників 2013 року стали учасниками урочистої лінійки. Дівчата у вишуканих, розкішних сукнях, хлопці в класичних костюмах, поряд викладачі та  батьки винуватців свята - всі з нетерпінням чекають на початок головного дійства: вручення шкільних відзнак. Але, спершу, від навчальних закладів міста до Вічного вогню, пам’ятників Тарасу Шевченку та Лесі Українці, а також до інших визначних місць Ковеля поклали квіти. Далі слово взяв начальник управління освіти Віктор Бичковський.
    Не обходити стороною протоптану роками стежину до школи, пам’ятати своїх педагогів-наставників, пишатися тим, що ви є вихованці шкіл Ковеля – такі поради наостанок давали юним ковельчанам міський голова Олег Кіндер, громадський діяч Анатолій Семенюк, матір вчорашнього одинадцятикласника Оксана Козак. Жінка щиро дякувала педагогам, за те, що вони завше були поруч, допомагали батькам виховувати в молодій людині високі моральні і духовні цінності, формувати в кожного з них почуття особистості.
Схвилював та розчулив виступ випускника ЗОШ №1, медаліста  Олександра Долінко. Хлопець з трепетом у голосі дякував своїй першій вчительці за те, що вона навчила його писати, читати й рахувати, що дала найнеобхідніше на старті тривалої шкільної ребристої доріжки, педагогам, які сміливо повели таких як він у світ цікавих знань, батькам - за терпіння та уважність.
    Цьогоріч міський голова вручив 52 найкращим учням ковельський шкіл золоті та срібні медалі, з який 39 нагород - найвищої проби. Найбільша кількість медалістів навчалася в загальноосвітній школі №1 – 14, міська гімназія порадувала десятьма обдарованими учнями, а НВК №13 -  вісьмома. 
    Для учасників урочистої лінійки на прощання зі школою зазвучала пісня та був виконаний вже вчорашніми учнями навчального закладу №1 танець. Віктор Бичковський зазначив, що відтепер і щорічно кожна школа даруватиме випускникам міста, їхнім педагогам-наставникам, батькам романтичний білий вальс. А ще - він від імені всі присутніх привітав директора школи №1 Тетяну Донюш зі світлим і радісним святом у її особистому життя – Днем народження. Численна когорта учасників урочистого дійства дружніми оплесками приєдналися до сказаного.
    Традиційно на завершення святкової лінійки в небо злетіли різнокольорові кульки, які чимось нагадали сьогоднішніх випускників. Адже вони, так само швидко, випурхнуть із родинного гнізда і  розлетяться по світу в пошуках кращої долі. Проте, щораз повертатимуться сюди, де народилися, де виросли, де про них турбуються, пам’ятають, та, де завжди чекатимуть батьки, педагоги школи, котра дала їм хорошу путівку в життя.


-
-

04-06-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top