top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

У Ковелі підбито підсумки акції «Почуй світ»


   За сприянням міського голови, відділу сім’ї та молоді виконавчого комітету Ковельської міської ради, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді волонтерами Ковельського медичного коледжу та благодійниками у Ковелі була проведена VIII Всеукраїнська благодійна акція «Почуй світ», ініційована благодійним фондом «Серце до серця». Метою акції був збір коштів на підтримку дітей з вадами слуху, повідомляють у відділі сім’ї та молоді Ковельського міськвиконкому.
У Ковелі підбито підсумки акції «Почуй світ»   Щоб залучити якомога більше людей до участі в акції, у місті було розгорнуто широку інформаційну кампанію про початок волонтерського руху. Для дітей організували різноманітні благодійні заходи. Не залишився осторонь акції камерний оркестр «Квінта», з ініціативи якого був проведений благодійний концерт. Кульмінацією акції стало створення у центрі міста «живого серця» - флеш-мобу, який закликав суспільство об’єднатися для спільної мети. Лунала музика, «пульсувало серце» і в такт йому билися серця перехожих. Напевно, кожному хотілося приєднатися до порятунку здоров’я дітей.
У Ковелі підбито підсумки акції «Почуй світ»   Протягом всього періоду волонтери коледжу відвідували громадські організації та місця відпочинку ковельчан, розповідаючи про акцію та закликаючи людей долучитись до неї. Кошти збирали у спеціальні опломбовані скриньки благодійного фонду «Серце до серця». Волонтери також мали наклейки-сердечка, які дарували усім, хто кидав кошти до скриньок, що сприяло кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створювало відповідну святкову атмосферу.
Спільними зусиллями було зібрано понад 5 тисяч гривень, що в декілька разів перевищує зібрану суму у минулому році. Ця краплина нашої душі стане великим морем любові і підтримки дітям, які теж хочуть почути цей світ, так як чуємо його ми. За зібрані кошти будуть придбані слухові апарати та медичне обладнання для діагностики та лікування хвороб, пов’язаних з порушенням слуху у дітей.


-
-

07-05-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top