top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельський військкомат опинився на межі виселення

   Більше трьох років відділ по управлінню майном комунальної власності Ковельського виконкому намагається підписати договір оренди з Волинським обласним військовим комісаріатом на майно, яким користується Ковельський об’єднаний міський комісаріат. Наразі місцеві військові займають приміщення загальною площею 964,64 кв.м.. Зі слів начальника відділу Вікторії Васінович, ними було направлено до керівництва обласного військкомату декілька листів із роз’ясненнями щодо шляхів врегулювання орендних відносин, а також проекти договорів оренди, однак останні так і залишилися без розгляду. А поки триває ця безрезультатна переписка, бюджет міста від Ковельського військкомату ще не отримував жодної копійки.
    У відділі по управлінню майном комунальної власності кажуть, що обласний комісаріат категорично не погоджується з методикою розрахунку плати за оренду майна, що належить територіальній громаді міста, яка була затверджена рішенням міськради 26.12.2006 року. Вони стверджують, що 3 гривні за один метр квадратний – це занадто дорого, оскільки їм тоді доведеться щомісяця платити більше двох тисяч 800 гривень. Ковельські чиновники намагалися пояснити військовим, що майнові операції, які здійснюються органами місцевого самоврядування з об’єктами права комунальної власності, не повинні ослаблювати економіку міста. Проте навіть в такій ситуації вони запропонували іншій стороні конфлікту один із шляхів, як можна владнати проблему: підписати договір оренди на тих умовах, що пропонуються, а далі звернутися до міської ради із заявою щодо звільнення від орендної плати займаних ними нежитлових приміщень, а депутати відповідний проект рішення розглянуть. Втім і цей варіант вирішення проблеми в Луцьку не був схвалений.
    Наразі депутати міськради вже направили звернення до Міністра оборони України Павла Лебедєва в надії, що вище військове керівництво посприяє врегулюванню орендних відносин із Волинським обласним військовим комісаріатом. А в разі відмови щодо позитивного вирішення проблеми рада буде змушена поставити питання про виселення комісаріату з приміщень комунальної власності.---


30-04-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top