top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Депутати Ковельської ради просять Президента заступитися за школи естетичного виховання


   Депутати Ковельської міської ради не на жарт стурбовані повідомленням, яке останніми днями блискавично прокотилася засобами масової інформації, щодо нових пропозицій, надісланих Міністерством фінансів України до Міністерства культури України. Зокрема, серед депутатів тривогу в документі викликають наступні слова: «Встановлення економічно обґрунтованої, на рівні, не нижчому за собівартість, плати за навчання дітей в школах естетичного виховання; оптимізація загальної кількості годин навчальних планів у школах естетичного виховання з метою зменшення їх кількості». Не заспокоїло батьків, учнів та працівників мистецьких закладів міста запевнення профільного міністра Леоніда Новохатька, яке днями прозвучало з центральних телеканалів України, в якому він переконував українців у тому, що ціну за навчання в школах естетичного виховання не підніматимуть, а якщо  факти зростання плати за навчання з’являтимуться, то повідомляти у відомство.
    На думку місцевих народних обранців, дані пропозиції, якщо, звісно, будуть затвердженні, призведуть до фатальних наслідків для всієї системи початкової мистецької освіти, оскільки плата в художніх, музичних, хореографічних школах, яка пропонується, є неприпустимо високою для середньостатистичної сім’ї. Таким чином, здобувати дорогу мистецьку освіту зможуть лише діти родин із великим матеріальним достатком. А скорочення навчальних планів, тобто кількості викладацьких годин, призведе до того, що на біржі праці опиняться досвідченні вчителі, працівники культури та мистецтва.
    Тому на засіданні 37 сесії міської ради було погоджено надіслати відповідне звернення до Президента України Віктора Януковича, в якому просити Гаранта конституційного права не допустити прийняття даних пропозицій Мінфіну та порушень положень Конституції України, які регулюють права громадян нашої держави.


-
-

25-04-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top