top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Ковельський міськрайонний центр зайнятості провів ярмарок знань та умінь


   День Землі — назва, яку використовують щодо різних заходів, що їх проводять навесні з метою спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. Так, 20 квітня був організований та проведений ярмарок знань та умінь «Окраса Землі» в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості, який дав можливість як  безробітним, так і підприємцям показати свої вміння та навички, набуті працею на землі, реалізувати продукцію, вирощену власними руками, повідомляють у Ковельському МРЦЗ.
   На захід завітало близько 120 безробітних та охоче долучилися Наталія Славікова, яка представила вироби із бісеру, Людмила Волчук – художній розпис по склу та дереву, виготовлення виробів в техніці декупаж, підприємець Людмила Настенко торгувала дитячою біжутерією, виготовленою власними руками, безробітні Галина Міщук та Валентина Богдан, пенсіонер Григорій Мініч пропонували розсаду, насіння, саджанці, квіти.
   Окрасою свята стала виставка дитячих малюнків «Окраса землі – очима дітей», «Творчість наймолодших – прикраса землі».
   Кожен відвідувач мав змогу придбати представлену продукцію.
   У Всесвітній день землі директор центру зайнятості Олена Комісарук-Марчак відзначила результативність проекту «Зимова агрошкола», котрий діє в області, підкресливши, що на землі можна вижити, ставши її господарем.
   Під час заходу в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбулися урочисті: вручення посвідчень безробітним, які засвідчують участь в освітньому проекті «Зимова агрошкола» за певним напрямком.
   П’ятий сезон освітнього проекту «Зимова агрошкола» вкотре довів ефективність проведення інформаційної роботи з населенням щодо ведення сільського господарства.
    Усі учасники ярмарку знань та умінь отримали задоволення – хто від корисної поради, а хто від придбаної покупки. А головне, організаторам акції вдалося привернути увагу до дбайливого ставлення до рідної землі, збереження народних традицій і звичаїв, любові до рідної природи. Людина зайнята – завжди корисна собі і оточуючим.
   Нагородою учасникам свята став розділений святковий коровай.


-
-

24-04-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top